Njohja Me Bashkëshortin Në Moshën 19 Vjeçare, Femijet Dhe Divo Rci I Prinderve… Një Rrëfim Për Jetën E Alketa Vejsiut

Alketa Vejsiu nje nga ikonat e ekranit shqiptar e lindur per te qene e tille dhe plot talent.

Ajo e mban shume private jeten ne familje dhe ne dime shume pak per jeten e saj

Alketa thote se dashuria për familjen qëndron mbi të gjitha të tjerat, sado i apasionuar të jesh dhe ketu ka te drejte. Ajo eshte nje nënë e përkushtuar dhe shume e dashur.


Comments

One response to “Njohja Me Bashkëshortin Në Moshën 19 Vjeçare, Femijet Dhe Divo Rci I Prinderve… Një Rrëfim Për Jetën E Alketa Vejsiut”

  1. Wow, incredible blog layout! How lengthy have you ever
    been running a blog for? you made running a blog glance easy.

    The whole glance of your web site is fantastic, let alone the content material!

    You can see similar here najlepszy sklep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *