VIDEO/ Ulërima Në Shtëpinë E Besit Dhe Xhensilës, Këngëtarja Nuk Del Dot Nga Dera Se Frikësohet Nga…

Besi dhe Xhensila kanë qenë vazhdimisht aktiv në rrjete sociale gjatë këtyre ditëve në karantinë.

Çifti shumë i dashur për publikun publikojnë edhe nga momentet e tyre familjare dhe mbrëmë një kërmill ka frikësuar Xhensilën.

Besi ka postuar një video ku Xhensila dëgjohet duke ulëritur nga frika e kërmillit dhe nuk guxon dot të dalë nga dera.
“O Besi hiqe nga dera. Ua! Po hiqe mo nga dera tani”, i thotë Xhensila. Ndërsa Besi me humor ia kthen: “Do të të hajë!”


Comments

2 responses to “VIDEO/ Ulërima Në Shtëpinë E Besit Dhe Xhensilës, Këngëtarja Nuk Del Dot Nga Dera Se Frikësohet Nga…”

  1. Wow, awesome blog format! How lengthy have you ever been running a
    blog for? you make running a blog look easy. The entire look of your website is wonderful,
    as well as the content! You can see similar here sklep

  2. Howdy! Do you know if they make any plugins to assist with SEO?
    I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good results.
    If you know of any please share. Cheers! You can read similar article here: Backlink Building

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *