VIDEO/ E Birësuan Shumë Të Vogël, Vajza Kalon 10 Vjet Rrjesht Duke Kërkuar Prindërit Por Ne Fund Zbulon Se Ka Edhe….

Iu deshën mbi 10 vjet që ajo të gjente prindërit e saj të lindjes dhe tre vëllezërit e motrat që ajo kurrë nuk e dinte se ekzistonin.

Zbuloni historinë pre.kë.se të kësaj gruaje të vendosur për bi.rësim , siç raportohet nga media britanike Metro.
E vendosur për birësim m enjëherë pas lindjes, Samantha Thomas kërkoi të kuptonte për dhjetë vjet. Pas gjithë kërkimeve të saj, ajo më në fund takon prindërit e saj biologjikë.

Samantha kaloi dhjetë vjet në kërkim për të gjetur prindërit e saj. Me zbulimin e saj, ajo kuptoi se kishte tre vëllezër e motra të cilët nuk e dinin se ajo ekzistonte. Nëna e dy fëmijëve jetonte më shumë se 1.000 km nga Eddie dhe Valerie, prindërit e saj biologjikë.
Këta të fundit ishin përkatësisht 19 dhe 20 vjeç kur ai lindi dhe e la atë sepse nuk kishin burime për ta rritur siç duhet.


Comments

3 responses to “VIDEO/ E Birësuan Shumë Të Vogël, Vajza Kalon 10 Vjet Rrjesht Duke Kërkuar Prindërit Por Ne Fund Zbulon Se Ka Edhe….”

 1. canadian pharmacy store CanadianPharmacyOnlineToUsa.com Canadian Pharmacy Online
  canadian pharmacy viagra [url=http://canadianphrmacy23.com/]what Google did to me[/url]

 2. cheap viagra online canada pharmacy Canada Pharmacy
  cheap cialis online canadian pharmacy [url=http://canadianphrmacy23.com/]canadian pharmacy cialis for daily use[/url]

 3. Wow, incredible weblog structure! How long have you been blogging for?
  you make blogging glance easy. The overall look of your website is wonderful, let alone the content!

  You can see similar here e-commerce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *