VIDEO/ “Mu ul në gjunjë direkt”, Agron Llakaj tregon historinë e panjohur me vajzën misterioze në Pogradec: U futëm në makinë dhe…

Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka treguar se si ka “shkatërruar” një kamer të fshehtë që kishte organizuar emisioni “Fiks Fare” për të.
Llakaj ka treguar se informacionin për kamerën e fshehtë e kishte marrë nga një miku i tij, i cili punonte për emisionin.

Rrëfimi i Agron Llakaj për Treshat: Kur të flet një femër e bukur, ç’do i thuash ti: Mos më shiko se jam i martuar? Ishin “Shtojzavallet” në Top Channel ishin në Pogradec, dhe më ftojnë dhe mua me Koço D evolen. Do zgjidheshin velinat e fiksit. Në hotel me Koçon, në mëngjes na vjen një kamarier. Më thotë do më falësh por është një vajzë aty që poi u kërkon.

Në ato momente më vjen një mesazh: Dajo ruhu se pot ë bëjnë kamer të fshehtë! Tek Fiksi kishte future djalin e një mikut tim nga Memaliaj dhe ai më quante dajo për respekt. Ata nuk e kishin menduar që kishin spiunin brenda. Kur dola poshtë ishte një vajzë e bukur. Në gjunjë ajo direkt puth dorën etj. Na i thashë mbahu.

Ç është kjo? Unë jam tha tek Mileniumi në Pogradec, prindërit më kanë ikur në Tiranë dhe dua që 24 orë t’i kaloj me ty. Dua të jesh i imi kjo ditë të jetë e jona. Dakord i thashë por vetëm përmbahu. Unë e dija që ishte kamër e fshehtë. U futëm në makinë dhe po e ndiqja me sy makinën pas nesh me kamer. Tani ne do shkonim tek Milenium dhe medemek aty më priste kurthi mua. Tani unë nuk i lashë që ta bënin kurthin tamam. Kalova deri nga mesi i rrugës dhe aty ishte arë komplet. I thashë kush duron deri në hotel, hajde futemi këtej nga fusha. Ajo: Kamer e fshehtë, kamer e fshehtë. Të mos më kishte thënë ai djali…do e denoncoja unë normalisht. (qesh) (k.m/dosja.al)


Comments

4 responses to “VIDEO/ “Mu ul në gjunjë direkt”, Agron Llakaj tregon historinë e panjohur me vajzën misterioze në Pogradec: U futëm në makinë dhe…”

 1. pharmacy rx one 60 mg cialis canadian online pharmacies
  northwestpharmacy .com [url=http://canadianphrmacy23.com/]Pharmacy canadianphrmacy23.com[/url]

 2. best online canadian pharmacies click here for more
  indian pharma [url=http://canadianphrmacy23.com/]he said[/url]

 3. Wow, awesome weblog structure! How lengthy have you been blogging for?
  you made blogging glance easy. The total glance of your website
  is great, as neatly as the content! You can see similar
  here najlepszy sklep

 4. Hello! Do you know if they make any plugins to assist with Search
  Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m
  not seeing very good gains. If you know of any please share.
  Cheers! You can read similar art here: Scrapebox AA List

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *