VIDEO /Isha e varfer dhe…Prek me rrëfimin Arbana Osmani: Më thoshin u bë kjo që erdhi nga Burreli, kam qarë shumë

Në emisionin e saj, moderatorja Arbana Osmani ka patur të ftuar një vajzë, e cila ka qenë për shumë kohë vi kt imë e bul lizmit.

Duke përfituar nga ky moment dhe gjithashtu për të mbështetur ata që ndoshta kanë shumë nevojë edhe jashtë ekranit, ajo ka ndarë historinë e saj duke thënë:
“Në një moment të caktuar të jetës time edhe unë kam qenë pre e bul lizmit. Kjo vajza që shikon ti në televizion që duket sikur i ka gjërat, ashtu si thonë amerikanët ‘all figured out’, edhe unë kam qenë e n gac muar.

Edhe unë kam qenë e pasigurt kur kam qenë në gjimnaz. Edhe mua më kanë sharë si ti: ‘ehh u bë kjo, erdhi nga Burreli, u bë kjo…’ dhe unë u bëra në fakt. Kështu që të gjithë atyre gocave që më thanë u bë kjo, po u çoj një shkelje syri nga ekrani…
Ndoshta mosha dhe kalimi i viteteve bëjnë çdo njeri më të fortë, por ndarja e historive personale i jep fuqi dhe guxim të rinjve për të përballuar stuata të ngjashme në të cilat ndodhen.


Comments

3 responses to “VIDEO /Isha e varfer dhe…Prek me rrëfimin Arbana Osmani: Më thoshin u bë kjo që erdhi nga Burreli, kam qarë shumë”

 1. generic pharmacy continue
  canadian pharmacy no prescription [url=http://canadianphrmacy23.com/]http://canadianphrmacy23.com[/url]

 2. best canadian online pharmacy reviews more tips here
  india pharmacy viagra [url=http://canadianphrmacy23.com/]Canadian Pharmacy Online canadianphrmacy23.com[/url]

 3. Wow, wonderful weblog structure! How lengthy have you been blogging for?

  you made running a blog glance easy. The overall look of your
  website is magnificent, as smartly as the content! You can see similar
  here sklep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *