VIDEO/ Ajo Ka 2 Djem, Por Burrin Nuk Ia Kemi Parë Kurrë, Shikoni Kush Është Bashkëshorti I Xhemit..!?

Ajo është një nga vajzat më të bukura të ekanit shqiptar. Po flasim për Xhemi Shehun. Moderatorja e spektaklit të humorit “Portokalli” prej vitesh na shoqëron në Top Channel çdo të dielë në mbrëmje.

Por edhe pse një nga personazhet më të njohur të showbizit shqiptar, Xhemi Shehu ka qenë gjithmonë e rezervuar përsa i përket familjes së saj dhe veçanërisht jetës në çift. Xhemin jemi mësuar që herë pas here në rrjete sociale të publikojë foto me dy djemtë ë saj, por jo me bashkëshortin.

Bashkëshorti i Xhemit quhet Ervin Sula. Ai është administrator i një shtypshkronje në Tiranë dhe mesa duket ka zgjedhur një jetë jashtë vëmendjes mediatike, të cilën ia ka lënë të gjithën Xhemit. Më poshtë janë disa foto të Xhemit me bashkëshortin ndër vite.


Comments

7 responses to “VIDEO/ Ajo Ka 2 Djem, Por Burrin Nuk Ia Kemi Parë Kurrë, Shikoni Kush Është Bashkëshorti I Xhemit..!?”

 1. Wow, incredible blog layout! How lengthy have you been blogging for?
  you made blogging look easy. The entire glance of your web site is wonderful, as well as the content material!
  You can see similar here najlepszy sklep

 2. This is a topic which is near to my heart… Take care!
  Exactly where are your contact details though?

  I saw similar here: Najlepszy sklep

 3. I’m gone to say to my little brother, that he should also visit this web site on regular
  basis to take updated from hottest gossip. I saw similar
  here: Najlepszy sklep

 4. Wonderful goods from you, man. I’ve be aware your stuff prior to and you are just extremely excellent.
  I actually like what you’ve received right here, really like what you are stating and the way in which in which
  you are saying it. You make it enjoyable and you still take care of to keep it wise.
  I can’t wait to learn far more from you. That is actually a tremendous site.
  I saw similar here: E-commerce

 5. Hey! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m
  trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good gains.
  If you know of any please share. Thanks! You can read similar article here: E-commerce

 6. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 7. Hello! Do you know if they make any plugins to assist with SEO?
  I’m trying to get my website to rank for some targeted
  keywords but I’m not seeing very good gains. If you know of any please share.
  Appreciate it! I saw similar text here: Backlink Portfolio

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *