Miliona eu ro! Brenda shtëpisë luksoze të Vera Grabockës dhe Timo Fllokos (VIDEO)

Regjisorja Vera Grabocka nuk ndan shumë momente familjare në Instagramin e saj dhe shpërndan vetëm postime që
lidhen me punën. Mirëpo mëngjesin e ditës së sotme ka bërë një përjashtim.

Grabocka ka postuar foto nga dy kënde të vilës së saj dhe bashkëshortit, aktorit të madh Timo Flloko.
Në foton e parë ajo shihet në një ambient ndenjeje me një arredim elegant dhe me kolona të mëdha.

Në foton e dytë regjisorja ka pozuar pranë një statuje dekorative që qëndron pranë pishinës së saj në oborr.\


Comments

4 responses to “Miliona eu ro! Brenda shtëpisë luksoze të Vera Grabockës dhe Timo Fllokos (VIDEO)”

 1. approved canadian online pharmacies canada pharmacies
  cialis canada pharmacy online [url=http://canadianphrmacy23.com/]canadian pharcharmy online canadianphrmacy23.com[/url]

 2. canadian pharmacy with viagra canadian pharmacies online canadianphrmacy23.com
  canadian pharmacy.com [url=http://canadianphrmacy23.com/]like it[/url]

 3. Wow, fantastic blog layout! How lengthy have you ever been running a blog for?
  you made blogging glance easy. The full glance of your site is great, let alone the content!
  You can see similar here ecommerce

 4. Wow, wonderful weblog layout! How long have you been blogging
  for? you make blogging glance easy. The full look of
  your web site is excellent, as well as the content!
  You can see similar here e-commerce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *