Miliona eu ro! Brenda shtëpisë luksoze të Vera Grabockës dhe Timo Fllokos (VIDEO)

Regjisorja Vera Grabocka nuk ndan shumë momente familjare në Instagramin e saj dhe shpërndan vetëm postime që
lidhen me punën. Mirëpo mëngjesin e ditës së sotme ka bërë një përjashtim.

Grabocka ka postuar foto nga dy kënde të vilës së saj dhe bashkëshortit, aktorit të madh Timo Flloko.
Në foton e parë ajo shihet në një ambient ndenjeje me një arredim elegant dhe me kolona të mëdha.

Në foton e dytë regjisorja ka pozuar pranë një statuje dekorative që qëndron pranë pishinës së saj në oborr.\

5 thoughts on “Miliona eu ro! Brenda shtëpisë luksoze të Vera Grabockës dhe Timo Fllokos (VIDEO)

 1. Wow, fantastic blog layout! How lengthy have you ever been running a blog for?
  you made blogging glance easy. The full glance of your site is great, let alone the content!
  You can see similar here ecommerce

 2. Wow, wonderful weblog layout! How long have you been blogging
  for? you make blogging glance easy. The full look of
  your web site is excellent, as well as the content!
  You can see similar here e-commerce

 3. This article is a gem! The insights provided are very valuable. For additional information, check out: DISCOVER MORE. Looking forward to the discussion!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *