Edukatorja i thyen këmbën vogëlushes në kopshtin e palicencuar, Llazo: Rasti mund të ishte parandaluar, Ministria të reagonte më shpejt

Ekspertja e edukimit Ana Llazo e ftuar në studion e lajmeve në “Ora News” theksoi se rasti i dhunimit të 3-vjeçares në kopshtin privat nga edukatorja, hetimet e së cilës rezultuan se kopshti në fjalë ishte dhe i palicencuar, mund të ishte parandaluar.