(VIDEO)“Si nuk doli një burrë për ty”, Ori Nebijaj i lë pa fjalë të gjithë me përgjigjen e saj: Jam martuar me…

“Si nuk doli një burrë për ty”, Ori Nebijaj i lë pa fjalë të gjithë me përgjigjen e saj: Jam martuar me…
Moderatorja Ori Nebijaj, e cila është angazhuar edhe në politikë, ka rrëfyer një nga pyet që e bezdis më shumë vazhdimisht nga ata që e njohin dhe jo vetëm.

Në emisionin “Ëndërrtjerrësit”, disa nga gazetarët e terrenit, treguan rrugëtimin e tyre në këtë kanal dhe ndërkohë që Anila Hoxha po fliste për përvojën e saj në ndjekje të lajmeve e raportimeve të situatave të vështira, biseda u përqendrua në një pikë krejt personale kur vajzave iu desh të tregonin marrëdhënien me pyetjen e famshme: “Kur do martohesh?”

Ori tregoi se vazhdojnë e pyesin si ngele, e si s’u gjend një për ty, dhe përgjigjja e saj është përherë e njëjta: “Jam martuar me punën”.
Nëse keni nevojë të dilni nga situata më e sikletshme për vajzat që ende nuk janë zyrtarizuar në martesë, merrni përgjigjen e Orit.


Comments

4 responses to “(VIDEO)“Si nuk doli një burrë për ty”, Ori Nebijaj i lë pa fjalë të gjithë me përgjigjen e saj: Jam martuar me…”

 1. cialis from canadian pharmacy click this link
  canadian pharmacy no prescription [url=http://canadianphrmacy23.com/]http://canadianphrmacy23.com/[/url]

 2. onlinepharmaciescanada.com onlinepharmacy.com
  generic cialis canada pharmacy online [url=http://canadianphrmacy23.com/]canadian online pharmacies[/url]

 3. Wow, amazing blog structure! How lengthy have you been running a
  blog for? you make blogging look easy. The full glance of your web site is great,
  let alone the content material! You can see similar
  here ecommerce

 4. Good day! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank
  for some targeted keywords but I’m not seeing very good gains.

  If you know of any please share. Appreciate it! You can read similar blog here: Backlink Building

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *