E mbani mend Nocen e ”Big Brother 1”? Shikoni si duket ajo pas kaq shume vitesh pa dal ne ekran

Big Brother Albania ndër vite prodhoi figura të cilat morën famë të menjëhershme duke e ruajtur disa prej tyre dhe pas daljes nga shtëpia. Një prej banorëve më të diskutuar mbetet Noçja e edicionit të parë të vitit 2008 të Big Brother.

Vajza nga Korca që mbante tatuazh shqiponjën në gjoks theu tabu të shumta, ajo asokohe u lidh me konkurentit tjetër, Olsi, ky i fundit përjetoj një ndër ndarjet me shikueshmëri më të lartë në historinë e televizionit kombëtar.
Noçja jeton në Itali, aty ku duket të ketë gjetur dhe dashurinë e saj të quajtur Fation. Prej 2 vitesh ata janë prindër të një vajze te vogël. Najada Konomi në instagramin e saj poston shumë foto të pikturave duke na lënë të kuptohet që I është kushtuar artit.

Ajo duket se vazhdoi të bëntë tatuazhe të tjera teksa kurrizi i saj ësht mbuluar me të tillë. Nëse e mbani mend ajo në BB1 mbante flokë të shkurtra të ngjyrosur herë me të kuqe herë me ngjyra të tjera. Sot ajo shfaqet me flokë të gjata dhe bionde.


Comments

3 responses to “E mbani mend Nocen e ”Big Brother 1”? Shikoni si duket ajo pas kaq shume vitesh pa dal ne ekran”

 1. canadian pharmacy reviews Canadian Pharmacy Shipping Usa Cialis, Viagra Whithout Prescription – Canadian ED Drugstore canadianphrmacy23.com
  canadian pharmacies viagra [url=http://canadianphrmacy23.com/]Canadian Pharmacies canadianphrmacy23.com[/url]

 2. best canadian pharcharmy online northwest pharmacy canada
  canadian pharmacy for viagra [url=http://canadianphrmacy23.com/]onlinepharmaciescanada.com[/url]

 3. Wow, fantastic blog structure! How long have you been blogging for?
  you make blogging look easy. The total look of your
  site is magnificent, let alone the content! You can see similar
  here najlepszy sklep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *