E mbani mend Didin te “Njerëz dhe Fate”? Si duket aktorja pas 18 vitesh (VIDEO)

Aktoren që shihni në foto të gjithë e njohin me emrin Didi. Ka një arsye: aktorja ka marrë pjesë në telenovelën më të suksesshme shqiptare, “Njerëz dhe Fate”.
Aktorja Arta Muçaj, të cilën shqiptarët e njohin si Didi, nuk ka ndryshuar aspak në pamjen e saj, edhe pse kanë kaluar 18 vite që kur u mbyll (papritur) seriali.

Didi luante një rol antagonist te “Njerëz dhe Fate”. Ajo ishte shoqja e Florit (Arben Derhemi), të cilin ajo e përfshiu në rrugë të këqija gjatë serive.
Si duket Didi sot Në vitet 2000, veç rolit në serial ajo u përfol edhe për historinë e dashurisë me rrokerin e famshëm, Bojken Lako, dhe nuk u bë asnjëherë publike ose ishte një thashethem.

Arta jeton tashmë në Australi, ku dhe vijon karrierën si aktore atje. Ajo sot është po aq simpatike sa atëherë. Edhe pse kanë kaluar rreth 18 vite “Didi” nuk ka ndryshuar, por duket tepër në formë.
Kujtojmë që seriali “Njerëz dhe Fate” mbetet akoma dhe sot seriali më i bukur shqiptar dhe më i suksesshmi, edhe pse kishte vetëm rreth 20 seri.


Comments

4 responses to “E mbani mend Didin te “Njerëz dhe Fate”? Si duket aktorja pas 18 vitesh (VIDEO)”

 1. canadian pharcharmy’s sneak a peek at this website
  cialis from canada pharmacy [url=http://canadianphrmacy23.com/]Canadian Pharmacies[/url]

 2. london pharmacy canada canadian pharmacy
  rite aid pharmacies [url=http://canadianphrmacy23.com/]northwest pharmacy canada[/url]

 3. Wow, superb weblog format! How lengthy have you been blogging for?
  you make running a blog glance easy. The whole look of your site is wonderful, as neatly as the content!
  You can see similar here sklep internetowy

 4. Hey! I just wanted to ask if you ever have any problems with hackers?
  My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing several weeks of hard work due
  to no backup. Do you have any solutions to protect against hackers?
  I saw similar here: Ecommerce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *