Djali Kthehet Nga Anglia Dhe I Prezanton Familjes Të Fejuarën, Nënës I Bie Të Fikët Kur E Shikon…

Pasi djali kishte disa vite emigrant ne Angli dhe kur ka ardhur ne vendin tone ai i ka preznatuar dhe vajzen me te cilen ishte lidhur.

Por sic ndodh me nje pjese te emigranteve Shqiptar, familjarët e tij janë habitur kur e kanë parë nusen e djalit, pasi nuk e dinin se e dashura e tij ishte 20 vite më e madhe se ai pothuajse nje grua ne te 40 dhe shume e shendosh

Gjatë qëndrimit në Shqipëri djali i ka treguar familjarëve se e dashura e tij 40-vjeçare ishte shtatzënë.
Sapo kanë marrë lajmin nënës së tij i ka rënë të fikët, pasi mendonte se djali e donte vetëm për dokumentet.

“Një djalë është rikthyer nga emigracioni për t’i prezantuar familjes të dashurën e tij angleze. Mirëpo familjarët nuk e dinin se ajo ishte 20 vite më e madhe se djali.
Për një moment ata e kanë pritur mirë, sepse mendonin se ai e donte vetëm për dokumentet, por pak kohë më vonë kanë marrë vesh se ajo ishte shtatzënë.

Djali është 20 vjeç, ndërsa gruaja është 40. Ka qenë vetë djali ai që i ka dhënë lajmin familjarëve dhe gjatë kohës që iu ka treguar nënës së tij i ka rënë të fikët”, tha gazetari.


Comments

3 responses to “Djali Kthehet Nga Anglia Dhe I Prezanton Familjes Të Fejuarën, Nënës I Bie Të Fikët Kur E Shikon…”

 1. Wow, awesome weblog structure! How lengthy have you ever been running a blog
  for? you made running a blog look easy. The whole glance
  of your site is fantastic, let alone the content material!
  You can see similar here e-commerce

 2. Hi! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying to get my website to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good
  success. If you know of any please share. Thanks!
  I saw similar art here: Backlink Building

 3. Wow, amazing blog format! How long have you ever been blogging
  for? you made running a blog glance easy.

  The entire glance of your web site is wonderful, as well as
  the content material! You can see similar here najlepszy sklep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *