Zbulohet pasuria e vajzës deputete të Azem Hajdarit, shumë prej jush nuk do ta besojnë!

Publikohen në media pasuritë e deputeteve të rinj të Kuvendit të Shqipërisë.

Sipas të dhënave gratë deputete para si t’i hynin jetës parlamentare kanë “trashëguar” nga puna në profesione të lira apo në biznes të ardhura të majme.

Open Data Albania ka publikuar të dhëna për pasuri, të ardhura dhe shpenzime të deklaruara për 11 deputet që janë ulur për herë në parë në sallën e parlamentit këtë sesion parlamentar.
E ajo çka bie në sy janë deputetet që gezojnë aksione, tre shtepi dhe jetojnë me qera ose kanë një kredi për të shlyer.

Kurse deputetje e re e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari jeton në shtëpi me qera, ndërsa bashkëshorti i saj ka për të shlyer një kredi prej 350 mijë dollarësh në Shqipëri. Bashkëshorti i Hajdarit është aksioner në dy kompani në Amerikë.


Comments

7 responses to “Zbulohet pasuria e vajzës deputete të Azem Hajdarit, shumë prej jush nuk do ta besojnë!”

 1. Wow, amazing weblog structure! How lengthy have you ever been running a blog for?

  you make running a blog look easy. The full glance of your web
  site is excellent, as smartly as the content! You can see similar here najlepszy sklep

 2. I know this web page gives quality based posts and extra material, is there any
  other website which offers these kinds of information in quality?
  I saw similar here: E-commerce

 3. Good day! Do you know if they make any plugins to assist with SEO?

  I’m trying to get my blog to rank for some targeted
  keywords but I’m not seeing very good results.
  If you know of any please share. Cheers! You can read
  similar article here: Ecommerce

 4. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 5. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 6. Hello there! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying to get my website to rank for some targeted
  keywords but I’m not seeing very good results. If you know of
  any please share. Many thanks! You can read similar art here:
  Backlink Building

 7. Wow, incredible weblog layout! How long have you ever been running a blog for?
  you make blogging look easy. The whole look of your
  site is excellent, as well as the content! You can see similar here dobry sklep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *