Bora Zemani ka ditelindjen, nuk do ta besoni sa vjec mbush sot moderatorja

Diten e sotme moderatorja e njohur Bora Zemani ka ditelindjen dhe mbush 32 vjec.

Ajo ka lindur me date 9 janar 1992

Nga disa postime ne profilin e saj në Instagramit, Bora Zemani ka treguar se ndodhet me pushime për ski në Itali.

USA Italian Dental Clinic