VIDEO/ ”Po të ishte gjallë o baba do festoje 58 vjetorin”, Rudina Hajdari prek me fjalët: I shtrenjti im do të bëj krenar

Deputetja Rudina Hajdari, pjesë e Nismës Thurje, ka kujtuar ditën e djeshme babain e saj të tjerë Azem Hajdarin, i cili po të ishte gjallë do të f estonte 58-vjetorin.

Hajdari ka postuar një foto ku shihet në krahët e babait të saj dhe shkruan se do të bëj gjithçka që ai të ndihet krenar për vajzën e tij.
“I shtrenjti im! Ti sot do të ishe 58 vjeç, dhe unë do të përqafoja fort ashtu siç bëja kur isha e vogël e hidhesha në krahët e tua dhe ndihesha njeriu më i lumtur në botë..

Jam e sigurtë se na sheh nga lart dhe të premtoj se do bëj gjithçka që ti të ndihesh krenar për mua. Më ka marrë malli,” shkruan Hajdari në postimin e saj.


Comments

5 responses to “VIDEO/ ”Po të ishte gjallë o baba do festoje 58 vjetorin”, Rudina Hajdari prek me fjalët: I shtrenjti im do të bëj krenar”

 1. canadian pharmacies shipping usa canadianphrmacy23.com
  viagra from canadian pharmacy [url=http://canadianphrmacy23.com/]canadianphrmacy23.com Canadian Pharmacy Online to Usa[/url]

 2. brand viagra online canada pharmacy see this site
  canada pharmacy for viagra [url=http://canadianphrmacy23.com/]total stranger[/url]

 3. Wow, marvelous weblog layout! How lengthy have you been running a blog for?
  you make running a blog look easy. The full glance of your site
  is excellent, as smartly as the content material!

  You can see similar here dobry sklep

 4. Excellent site you have here.. It’s difficult to find high-quality writing like yours these days.
  I seriously appreciate individuals like you! Take care!!
  I saw similar here: Dobry sklep

 5. Hello there! Do you know if they make any plugins to help with SEO?

  I’m trying to get my site to rank for some targeted keywords but I’m not
  seeing very good results. If you know of any please share.
  Appreciate it! I saw similar article here:
  Scrapebox List

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *