I bëri shqiptarët të derdhin lot/ Ja si duket sot Suloja që luan te “Lulëkuqe mbi mure”

Media të ndryshme kanë sjellë në vëmendje një nga filmat më emocionues “Lulëkuqet mbi mure” dhe veçanërisht protagonistin, Sulon.

Roli i tij luhet nga Krenar Arifi, që nuk e ndoqi rrugën e kinematografisë. Një foto e tij ka qarkulluar në rrjet për të shuar kuriozitetin e gjithë atyre që thonë: Si duket sot Suloja?

Informacioni në rrjet është i cunguar dhe për fat të keq Arifi duket të mos jetë shumë familjar me rrjetet sociale për të marrë ndonjë detaj a foto më shumë.


Comments

2 responses to “I bëri shqiptarët të derdhin lot/ Ja si duket sot Suloja që luan te “Lulëkuqe mbi mure””

 1. Wow, incredible weblog layout! How lengthy have you been blogging for?
  you make running a blog glance easy. The
  full look of your website is wonderful, let alone the content!
  You can see similar here najlepszy sklep

 2. Good day! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog
  to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good
  gains. If you know of any please share. Kudos!
  I saw similar blog here: GSA Verified List

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *