VIDEO/ 36-Vjeçare, Mariza Ikonomi Tregon Arsyen E Vertetë Pse Nuk Martohet…!

Këngëtarja Mariza Ikonomi gjithnjë është dalluar për dy gjëra më të rendesishme në jetën e saj. Së pari është dalluar zëri i saj i hollë dhe gjithashtu ceshtja tjeter e diskutuar eshte përse ajo vazhdon të qëndrojë beqare.

Por kësaj dilemës së fundit, Mariza i dha përgjigje mbrëmjes e së mërkurës në emisionin “Glamour Zone” në TV ORA.

Përse je beqare? Ti thjesht nuk ke gjetur shpirtin tënd binjak? Apo nuk të përshtatet institucioni i martesës? Sepse ka njerëz që thjesht nuk e gjejnë veten tek martesa.
Mariza Ikonomi është shprehur: “Jo, më pëlqen. Absolutisht që më pëlqen martesa, më pëlqen edhe familja, më pëlqen që nesër pasneser të kem fëmijët e mi, por thjesht besoj që nuk ka ardhur ende momenti. ”

5 thoughts on “VIDEO/ 36-Vjeçare, Mariza Ikonomi Tregon Arsyen E Vertetë Pse Nuk Martohet…!

 1. Wow, marvelous blog layout! How lengthy have you ever been blogging
  for? you made running a blog glance easy. The total
  look of your site is excellent, as neatly as the content! You can see similar here sklep online

 2. Greate pieces. Keep writing such kind of info on your blog.
  Im really impressed by your site.
  Hi there, You have performed an incredible job. I’ll certainly digg it and in my view suggest to my friends.

  I am confident they’ll be benefited from this website.
  I saw similar here: Sklep internetowy

 3. Hi there! Do you know if they make any plugins to help with SEO?
  I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good results.
  If you know of any please share. Thanks! I saw similar blog here:
  Scrapebox AA List

 4. Wonderful analysis! Your insights are very enlightening. For those interested in further details, here’s a link: DISCOVER MORE. Keen to hear your views!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *