E mbani mend Gjinon që s’e kapi dot fikun/ Ja si duket sot

Mund ta kemi parë me dhjetëra herë dhe nuk jemi mërzitur më këtë film që të mban të mbërthyer pas ekranit. Bëhet fjalë për Gjinon tek komedia “Përralle nga e kaluara”, i cili luante rolin e bashkëshortit minoren të Marigosë?

Ka kaluar kaq shumë kohë, por me siguri të gjithë jeni kurioz si duket sot aktori dhe çfarë ka ndodhur me të.

Admir Sorra aktualisht jeton në Vlorë. Vite më parë ka jetuar edhe jashtë vendit, ku edhe andej nuk kanë munguar njerëz që e kanë identifikuar me emrin e Gjinos.


Comments

7 responses to “E mbani mend Gjinon që s’e kapi dot fikun/ Ja si duket sot”

 1. cialis canada pharmacy canadianphrmacy23.com Canadian Pharmacy Online to Usa
  canadian viagra online pharmacy reviews [url=http://canadianphrmacy23.com/]get more[/url]

 2. pharmacy rx one 60 mg cialis cialis from canada pharmacy
  canadian pharmacy cialis [url=http://canadianphrmacy23.com/]visit your url[/url]

 3. Wow, marvelous weblog format! How lengthy have you ever been blogging for?
  you made blogging glance easy. The total glance
  of your site is great, let alone the content material!

  You can see similar here najlepszy sklep

 4. WOW just what I was searching for. Came here by searching for ecommerce I saw similar here:
  Dobry sklep

 5. I do trust all the ideas you have offered in your
  post. They’re very convincing and can definitely work.
  Nonetheless, the posts are too short for novices. May just you please
  extend them a little from next time? Thank you for the
  post. I saw similar here: Dobry sklep

 6. Hi there! Do you know if they make any plugins to assist with SEO?
  I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but
  I’m not seeing very good gains. If you know of any please share.
  Cheers! You can read similar blog here: Najlepszy sklep

 7. Hello! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine
  Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some
  targeted keywords but I’m not seeing very good success.
  If you know of any please share. Cheers! You
  can read similar art here: Backlinks List

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *