E Martuan Kur I Kishte 13 Vjet, E Moshuara Nga Kaçaniku: Nuk Do T’ia Falë Kurrë Babës(VIDEO)

E Martuan Kur I Kishte 13 Vjet, E Moshuara Nga Kaçaniku: Nuk Do T’ia Falë Kurrë Babës

E Martuan Kur I Kishte 13 Vjet, E Moshuara Nga Kaçaniku: Nuk Do T’ia Falë Kurrë Babës
Njëjtë si dikur, edhe sot ditën e nis duke përgatitur mëngjesin.Vijnë punët e tjera të shtëpisë, dhe më pas dreka e darka.

Por, mirëmbajtja e shtëpisë dhe ushqimi për 72-vjeçaren , Arife Bela nga Kaçaniku, nuk ishin asgjë krahas sfidave të tjera që i solli jeta.Babai i saj e kishte martuar qysh kur ishte vetëm 13-vjeçe.


Comments

28 responses to “E Martuan Kur I Kishte 13 Vjet, E Moshuara Nga Kaçaniku: Nuk Do T’ia Falë Kurrë Babës(VIDEO)”

 1. Wow, fantastic blog structure! How long have you ever been running a blog for?
  you make running a blog look easy. The total glance of your website
  is wonderful, as neatly as the content! You can see similar here sklep internetowy

 2. Hey! Do you know if they make any plugins to help with SEO?
  I’m trying to get my site to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good gains.

  If you know of any please share. Cheers! You can read similar article here: Scrapebox AA List

 3. Ad fontes — К первоисточникам.

 4. Aquila non captat muscas — Орёл не ловит мух

 5. Ad usum externum — Для внешнего употребления.

 6. Ad extremitates — До крайности.

 7. Absit verbo invidia — Не взыщите на слове.

 8. Beatus ille, qui procul negotiis — Блажен тот, кто вдали от дел.

 9. Ad gloriam — Во славу.

 10. Гераимчук И.М. и новые обзоры по психоанализу.

 11. Dictum – factum

 12. Carpe diem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *