E Mban Gjithmone Te Fshehte Por Ja Kush Eshte Bashkeshorti I Valbona Selimllarit/ Foto

Valbona Selimllari mbetet ikona e bukurise shqiptare dhe eshte gjithmon e pelqyer per syte shume shprehes dhe buzeqeshjen e embel qe e karakterizon.

Ajo eshte treguar gjithmone shume e rezervuar per jeten e saj private dhe vetem tre vite me pare pranoi se kishte tre femije.

Ne rrjetet sociale ka munguar gjithmone nje foto e saj me bashkeshortin. Por pak kohe me pare, djali i saj publikoi nje foto me te atin ne rrjetin social ‘Instagram.’Bashkeshorti i Valbones eshte pronar i nje qendre tregtare dhe pronar i disa bizneseve. Ai eshte nje nder biznesmenet me te famshem ne Shqiperi i cili ka preferuar te qendroje ne hije per sa i perket mediave edhe pse eshte nje emer i lakuar ne Tirane e jo vetem.

Valbona dhe bashkeshorti i saj jane prinder te tre femijeve, Vivien, Deni, Kejni dhe paten nje marredhenie te gjate se bashku.Por bukuroshja shqiptare i ka dhene fund marteses me biznesmenin e famshem.


Comments

8 responses to “E Mban Gjithmone Te Fshehte Por Ja Kush Eshte Bashkeshorti I Valbona Selimllarit/ Foto”

 1. Wow, incredible blog layout! How lengthy have you ever been running a blog for?

  you made blogging glance easy. The full look of your site
  is wonderful, let alone the content! You can see similar here najlepszy sklep

 2. It is not my first time to go to see this website,
  i am browsing this web site dailly and get good information from here all the time.
  I saw similar here: Sklep internetowy

 3. Hi there, just became aware of your blog through
  Google, and found that it is truly informative.
  I’m going to watch out for brussels. I’ll be grateful if you continue this in future.
  Numerous people will be benefited from your writing.
  Cheers! I saw similar here: Najlepszy sklep

 4. If you are going for best contents like myself, only go to
  see this website daily since it provides quality contents, thanks I saw
  similar here: E-commerce

 5. Hey there! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but
  I’m not seeing very good success. If you know of any please share.
  Kudos! You can read similar art here: Sklep internetowy

 6. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 7. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 8. Hey there! Do you know if they make any plugins to help with SEO?
  I’m trying to get my site to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good success.
  If you know of any please share. Appreciate it!
  You can read similar article here: List of Backlinks

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *