Jam nda para 5 vitev. Jam thuaj se e pa perdorur. Dua te NJlHEM me dike…

Jam nda para 5 vitev. Jam thuaj se e pa perdorur. Dua te NJlHEM me dike…

Sot ka ardh nje Ieter nga nje zoje rreth te 45-ave me nje kerkes te vecant per gjith te interesuart. Zoja ne fjaI esht nda para rreth 5 viteve, por akoma e f0rt dhe shum pak e per dorur, sic thot ajo

Poashtu thot se, nuk ka rendsi m0sha, ben edhe me teri se ajo. Prandaj ju Iutem te beni LlKE dhe K0MENTONl, sepse ajo do i shikoj te gjithe dhe do te vendose per ndo njerin nga ju.


Comments

One response to “Jam nda para 5 vitev. Jam thuaj se e pa perdorur. Dua te NJlHEM me dike…”

  1. Wow, marvelous weblog structure! How lengthy have you been blogging for?
    you make blogging glance easy. The entire glance of your
    website is fantastic, as well as the content material!
    You can see similar here najlepszy sklep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *