VIDEO/ Rozana Radi E Tregon Për Herë Të Parë: Më Ndoqën Me Makinë, Atë Natë Ishim 3 Vajza, E Kisha Të Pamundur Të…!!

Prej shumë vitesh, këngëtarja Rozana Radi nuk merr pjesë në koncerte muzikore.
Arsyen e zbuloi në një intervistë për “Glamour Zone” , ku rrëfeu se gjithçka erdhi pas fansave që e ndoqën me makinë një natë pas nje koncerti ne Vlore.Rozana Radi:

Nuk dua të prek asnjeri por janë disa fansa që kanë dëshirë të jenë non stop me mua dhe e kam kohën shumë të limituar. Një ndër arsyet që e kam ndërprerë muzikën dhe nuk shkoj më nëpër koncerte është dhe arsyeja e fansave.
Unë e kam lënë pas një koncerti në Vlorë, në të cilën ishin mbledhur disa fansa të mi.

Pasi bëra foto, i përshëndeta, ndejta me to, u nisa drejt Tiranës dhe e kisha të pamundur sepse filluan të më gjëmonin mbrapa me makinë dhe më krijoi një si tip pa.niku.Atë natë, ne kemi qenë tre vajza. Ishin dy shoqet e mia që më shoqëronin dhe unë, e u bë pak e tepërt, krijoi panik gjëja. Kjo më ka krijuar një gjë jo të mirë dhe më ka lënë pasojë në jetën time.


Comments

One response to “VIDEO/ Rozana Radi E Tregon Për Herë Të Parë: Më Ndoqën Me Makinë, Atë Natë Ishim 3 Vajza, E Kisha Të Pamundur Të…!!”

  1. Wow, marvelous weblog structure! How long have you ever been blogging for?

    you made blogging look easy. The total glance of your site is excellent,
    let alone the content material! You can see similar here dobry sklep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *