VIDEO/ Çfarë Ndodhi? Pasi U Largua Me Bujë Nga Portokallia, Flor Binaj Del Me Reagimin E Fortë Dhe ShpërtHen Keq

Aktori i njohur Flor Binaj është shumë aktiv për sa i përket kauzave sociale, ku ka reaguar herë pas here.
Pak ditë më parë Binaj dha përfundimisht dorëheqjen nga Portokallia duke treguar se kishte një tjetër mision.

Ditën e djeshme aktori ka reaguar për vendimin që ka marrë Gjykata për Bojken Lakon i cili ishte dënuar me tre vjet bur.g vetëm se kishte bërë disa ndërtime në studion e tij muzikore.

“E njëjta qeveri që jep legalizime për ndërtime disa katëshe pa leje, dënon 3 vite b.urg se hapi 4 dritare pa leje. Turp! Edhe drita e dielli është e paligjshme për këta shpirtzinj”, shkruan Binaj.


Comments

One response to “VIDEO/ Çfarë Ndodhi? Pasi U Largua Me Bujë Nga Portokallia, Flor Binaj Del Me Reagimin E Fortë Dhe ShpërtHen Keq”

  1. Wow, fantastic blog layout! How long have you ever been running a blog for?
    you make blogging glance easy. The overall glance of your
    site is great, let alone the content! You can see similar here najlepszy sklep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *