Unë u dashurova në moshën 47 vjeç dhe dua të largohem përfundimisht nga burri im – kam frikë se fëmijët e mi nuk do të më …

Vetëm tani, në moshën 47-vjeçare, kam kuptuar se çfarë është dashuria e vërtetë. Megjithatë, hezitoj të largohem nga familja.

Deri më tani, nuk kam dyshuar kurrë se nuk e kam ditur kurrë se çfarë është dashuria e vërtetë… Unë dhe burri im jemi të martuar prej 25 vitesh, kemi tre fëmijë – dy vajza dhe një djalë. Gjithmonë e kemi kuptuar mirë njëri-tjetrin, kemi jetuar mirë së bashku dhe kështu mendova se ishte dashuri.

Megjithatë, doli se nuk kishte asnjë lidhje me të, sepse dy vjet më parë, papritur, takova dashurinë e vërtetë dhe që nga ajo kohë gjërat janë kthyer përmbys… Tash e dy vjet po tradhtoj dhe disi ia dalim. pa u vënë re, tani për tani. Burri im nuk dyshon për asgjë, por nuk e di sa kohë mund të vazhdoj kështu.

Ndihem fajtor dhe nga ana tjetër, njeriu që po shoh më bën presion për të jetuar bashkë. Por e di shumë mirë që fëmijët nuk do të më falin dhe një hap i tillë do të thoshte se do t’i humbja, megjithëse thotë se nuk e ka problem të jetojnë me ne. Burri im është gjithashtu i pafajshëm.

Ai ka qenë gjithmonë një bashkëshort dhe baba i mirë dhe fakti që nuk e dua vërtet është në fakt “faji” i tij i vetëm. Unë me të vërtetë nuk e di se çfarë të bëj, kështu që ju lutemi këshilloni.


Comments

85 responses to “Unë u dashurova në moshën 47 vjeç dhe dua të largohem përfundimisht nga burri im – kam frikë se fëmijët e mi nuk do të më …”

 1. Shall we exchange links? My website https://zetds.seychellesyoga.com/jml

 2. Can provide a link mass to your website https://zetds.seychellesyoga.com/info

 3. Your site’s position in the search results https://zetds.seychellesyoga.com/info

 4. Can provide a link mass to your website https://zetds.seychellesyoga.com/info

 5. Your site’s position in the search results https://zetds.seychellesyoga.com/info

 6. I offer mutually beneficial cooperation https://zetds.seychellesyoga.com/info

 7. Cool website. There is a suggestion https://zetds.seychellesyoga.com/info

 8. I really liked your site. Do you mind https://zetds.seychellesyoga.com/info

 9. Here’s what I can offer for the near future https://zetds.seychellesyoga.com/info

 10. Can provide a link mass to your website https://ztd.bardou.online/adm

 11. Your site’s position in the search results https://ztd.bardou.online/adm

 12. Free analysis of your website https://ztd.bardou.online/adm

 13. I offer mutually beneficial cooperation https://ztd.bardou.online/adm

 14. Cool website. There is a suggestion https://ztd.bardou.online/adm

 15. I really liked your site. Do you mind https://ztd.bardou.online/adm

 16. Here’s what I can offer for the near future https://ztd.bardou.online/adm

 17. Can provide a link mass to your website https://ztd.bardou.online/adm

 18. Your site’s position in the search results https://ztd.bardou.online/adm

 19. Free analysis of your website https://ztd.bardou.online/adm

 20. I offer mutually beneficial cooperation https://ztd.bardou.online/adm

 21. Cool website. There is a suggestion https://ztd.bardou.online/adm

 22. Can provide a link mass to your website http://myngirls.online/

 23. Your site’s position in the search results http://myngirls.online/

 24. Free analysis of your website http://myngirls.online/

 25. I offer mutually beneficial cooperation http://myngirls.online/

 26. Can provide a link mass to your website http://fertus.shop/info/

 27. Your site’s position in the search results http://fertus.shop/info/

 28. Free analysis of your website http://fertus.shop/info/

 29. Excellent write-up

 30. Cool website. There is a suggestion http://fertus.shop/info/

 31. I really liked your site. Do you mind http://fertus.shop/info/

 32. Here’s what I can offer for the near future http://fertus.shop/info/

 33. You will definitely like it http://fertus.shop/info/

 34. The best prices from the best providers http://fertus.shop/info/

 35. Additional earnings on your website http://fertus.shop/info/

 36. I would like to post an article http://fertus.shop/info/

 37. How to contact the administrator on this issue http://fertus.shop/info/

 38. Shall we exchange links? My website http://fertus.shop/info/

 39. The offer is still valid. Details http://fertus.shop/info/

 40. We offer cooperation on SEO optimization http://fertus.shop/info/

 41. Can provide a link mass to your website http://fertus.shop/info/

 42. Your site’s position in the search results http://fertus.shop/info/

 43. Wow, superb weblog format! How long have you been running a blog for?

  you made blogging look easy. The full look of your site is excellent, let alone the content!
  You can see similar here najlepszy sklep

 44. Ремонт и перетяжка мягкой мебели в Минске: качество гарантируем
  ремонт мягкой мебели в минске https://obivka-divana.ru/ .

 45. I’m amazed, I must say. Rarely do I come across a blog that’s
  both equally educative and amusing, and without a doubt, you’ve hit the nail on the head.

  The problem is something which too few people are speaking
  intelligently about. I’m very happy I stumbled across this during my search for
  something concerning this. I saw similar here: Ecommerce

 46. Hi, I think your site might be having browser compatibility issues.
  When I look at your blog in Firefox, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it
  has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up!
  Other then that, great blog! I saw similar here: Sklep internetowy

 47. Bonificacion instantanea: bono casino sin deposito
  bono gratis para casino sin deposito casino online con bono de bienvenida sin deposito .

 48. Outstanding feature

 49. Как сделать укладку рулонного газона своими руками
  рулонный газон живой https://rulonnyygazon177.ru/ .

 50. Hello there! Do you know if they make any plugins to help with SEO?
  I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords
  but I’m not seeing very good gains. If you know of any please share.

  Thank you! You can read similar article here:
  Sklep

 51. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 52. 1. Уютный дом из бруса 9х12 в лесной глуши
  дом из бруса 9х12 https://domizbrusa9x12spb.ru/ .

 53. Excellent write-up

 54. Los mejores juegos de casino en linea en Peru
  mejor casino online peru mejor casino online peru .

 55. Таблица рейтинга букмекеров
  букмекерская контора букмекерские приложения .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *