Kaq E Vogël Por Shumë E Talentuar! Shikoni Çfarë Është E Aftë Të Bëjë Stërmbesa E Enver Hoxhës

Kaq e vogël por shumë e talentuar! Shikoni çfarë është e aftë të bëjë stërmbesa e Enver Hoxhës

Rezarta Shkurta prej vitesh është larguar nga muzika. Tashmë ajo i është dedikuar pasionit të saj për fotografinë.
Shkurta është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe ndn momente me vogëlushen e saj Hera. Këtë herë ajo ka zbuluar talentin e vogëlushes së saj që duket se e ka trashëguar pikërisht prej së ëmës.

Hera shfaqet duke pikturuar disa luledielli në telajo. Si çdo prind, dhe ish-këngëtarja duket se është shumë krenare për vajzën dhe ‘arritjet’ e saj, si dhe është mbështetja më e madhe për të. Rezarta u vendos në qendër të vëmendjes së medias për shkak të problemeve me ligjin që pati bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha.

2 thoughts on “Kaq E Vogël Por Shumë E Talentuar! Shikoni Çfarë Është E Aftë Të Bëjë Stërmbesa E Enver Hoxhës

  1. Wow, fantastic weblog layout! How long have you been blogging for?
    you make blogging glance easy. The total glance of your website is wonderful, as smartly
    as the content material! You can see similar here e-commerce

  2. Fantastic article! Your perspective on this topic is truly insightful. For those looking to explore this further, I found an excellent resource that complements your points: READ MORE. I’m eager to hear what others think about this!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *