Fotot/ Këta Janë Prindërit E Melekut Të Vogël Që Fiksoi Shqiptarët Para Televizorit, I Ngjan Më Shumë…

Aktorja e njohur turke Beren Gökyıldız ka rrë mbyer një pëlqyeshmeri të madhe me rolin që ka në serialin turk ‘Anne’.

Një zonjushë e vërtetë: Shihni sa është rritur Mel ek e serialit “Nënë” E njohur përbrenda kësaj telenovele si ‘Melek’ ani pse fëmijë ka bërë për vete shumë fansa me interegjencën dhe talentin që ka.

Në serial ajo ka dy nëna, atë biologjike dhe atë që i është gjendur në situatat më të vështira, e nënën e saj simpatike të cilën e ka në realitet jeni njohur më parë.
Tani ju sjellim disa imazhe të tyre familjare ku mund ta shihni edhe babain e saj biologjik.


Comments

3 responses to “Fotot/ Këta Janë Prindërit E Melekut Të Vogël Që Fiksoi Shqiptarët Para Televizorit, I Ngjan Më Shumë…”

 1. Wow, wonderful blog structure! How lengthy have you been blogging for?

  you make blogging glance easy. The whole look of your website is excellent,
  as neatly as the content material! You can see similar here dobry sklep

 2. Hello! Do you know if they make any plugins to assist with
  Search Engine Optimization? I’m trying to get my website to rank for some targeted keywords but I’m
  not seeing very good gains. If you know of any please share.
  Appreciate it! You can read similar blog here: Hitman.agency

 3. Wow, amazing weblog format! How lengthy have you been blogging
  for? you make blogging look easy. The entire
  look of your web site is excellent, as smartly as the content!

  You can see similar here sklep online

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *