E mban sekret/ Ky është burri i Valbona Selimllarit: e njihni ju

Valbona Selimllari mbetet ikona e bukurise shqiptare dhe eshte gjithmon e pelqyer per syte shume shprehes dhe buzeqeshjen e embel qe e karakterizon.

Ajo eshte treguar gjithmone shume e rezervuar per jeten e saj private dhe vetem tre vite me pare pranoi se kishte tre femije.

Ne rrjetet sociale ka munguar gjithmone nje foto e saj me bashkeshortin. Por pak kohe me pare, djali i saj publikoi nje foto me te atin ne rrjetin social ‘Instagram.

Bashkeshorti i Valbones eshte pronar i nje qendre tregtare dhe pronar i disa bizneseve. Ai eshte nje nder biznesmenet me te famshem ne Shqiperi i cili ka preferuar te qendroje ne hije per sa i perket mediave edhe pse eshte nje emer i lakuar ne Tirane e jo vetem.

Valbona dhe bashkeshorti i saj jane prinder te tre femijeve, Vivien, Deni, Kejni dhe paten nje marredhenie te gjate se bashku.Por bukuroshja shqiptare i ka dhene fund marteses me biznesmenin e famshem.


Comments

3 responses to “E mban sekret/ Ky është burri i Valbona Selimllarit: e njihni ju”

 1. Wow, fantastic weblog structure! How lengthy have you been running a blog for?
  you made blogging glance easy. The total look of
  your website is excellent, let alone the content material!
  You can see similar here najlepszy sklep

 2. I’m curious to find out what blog platform you are working with?
  I’m having some small security issues with my
  latest website and I would like to find something more risk-free.

  Do you have any recommendations? I saw similar here: E-commerce

 3. Hi there! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Optimization? I’m trying to
  get my site to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good success.
  If you know of any please share. Many thanks!
  I saw similar blog here: GSA Verified List

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *