Xhemi s’lë gjë pa thënë për burrin e saj/ Eh është i urtë ai, unë ja…

Xhemi Shehu është një nga personazhet që ka zgjedhur që jetën e saj private ta mbajë sa më shumë të rezervuar, dhe kur vjen te bashkëshorti i saj fotot me të në rrjetet sociale nuk ekzistojnë.

Ja kush është bashkëshorti i Xhemi Shehut që ajo e mban larg syve të publikut (Foto) | BoldNews.al
Megjithatë në një intervistë të dhënë së fundi për ‘Who’, Xhemi ka zbuluar më shumë për marrëdhënien me të shoqin, Visin, për të cilin thotë se është shumë më i butë se ajo me fëmijët.

“Oooo unë jam xh andari i shtëpisë, nuk e dua këtë rolin, por mua ma kanë lënë. Visi është shumë i urtë me fëmijët, nuk para u bërtet dhe mirë bën, se në përgjithësi në çift njëri duhet të jetë më i rreptë se tjetri, njëri duhet të hapë rrugë. Unë nuk hap rrugë, nuk e di pse jam kështu. Bëhem pishman pasi bërtas dhe mundohem që ta korigjoj duke i marrë me të mira.

Nuk jam një mama që llastoj fëmijët, dua që të rriten me këmbë në tokë, dua që të rriten me JO-në, dua që fëmijët e mi t’i fitojnë gjërat vetë, nuk dua që t’ua jap gati, sepse në jetë asgjë nuk të vjen gati. Duhet të impenjohesh për çdo gjë dhe me këtë frymë dua t’i rris, që nesër pasnesër mos të zhgënjehen, sepse unë dhe Visi s’do jemi gjithmonë pranë tyre.

Nuk di të them a jam nënë e mirë apo jo, por po mësoj dhe unë bashkë me ta. Prindërimi është i vështirë dhe nuk është se ka ndonjë formulë ekzakte se si duhet bërë, por eksperienca bën të vetën”, ka treguar Xhemi.


Comments

3 responses to “Xhemi s’lë gjë pa thënë për burrin e saj/ Eh është i urtë ai, unë ja…”

 1. Wow, amazing weblog layout! How long have you ever been running a blog for?

  you make blogging look easy. The overall look of
  your site is excellent, let alone the content material!

  You can see similar here sklep online

 2. Howdy! Do you know if they make any plugins to help with
  SEO? I’m trying to get my site to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good results.
  If you know of any please share. Thank you! I saw similar article here: GSA List

 3. Wow, fantastic blog structure! How long have you ever been blogging for?
  you make blogging look easy. The entire look of your website is excellent, as smartly as
  the content! You can see similar here dobry sklep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *