VIDEO/ Vitet Kane Kaluar Por Per Ate Jo.Nuk Do Ta Besoni Se Sa Vjec Mbush Rajmonda Bulku…

Rajmonda Bulku nje nga aktoret me te dashura per publikun ka festuar ditën e djeshme 62 vjetorin e lindjes.

Ylli i kin emasë shqiptare festoi ditën e lindjes me familjen dhe për shkak të pandemisë ajo nuk ka zhvilluar një festë madhështore si ka bërë çdo vit. Siç të gjithë e kemi parë, mosha për aktoren është thjeshtë një numër pasi ajo duket gjithmonë e kuruar dhe e bukur.

Menjëherë pas diplomimit Rajmonda Bulku u emërua aktore në Teatrin Kombëtar ku ka luajtur shumë role kryesore, por vlen të thuhet se famën ajo e mori përmes roleve në filma.

Me mbi 20 role në filma dhe plot të tjerë në teatër, Rajmonda Bulku është nderuar me disa çmime.
Ne i urojme dite te bukura dhe plot role te reja si ne teater ashtu dhe ne kinematografi.


Comments

5 responses to “VIDEO/ Vitet Kane Kaluar Por Per Ate Jo.Nuk Do Ta Besoni Se Sa Vjec Mbush Rajmonda Bulku…”

 1. northwestpharmacy.com canada on front page
  cialis canada online pharmacy [url=http://canadianphrmacy23.com/]click this link now[/url]

 2. Wow, marvelous blog layout! How lengthy have you been blogging for?
  you make running a blog look easy. The full glance of your
  web site is excellent, as well as the content material!

  You can see similar here e-commerce

 3. Very quickly this web site will be famous among
  all blogging and site-building visitors, due to it’s fastidious articles or
  reviews I saw similar here: Dobry sklep

 4. Hello there! Do you know if they make any plugins to help with SEO?
  I’m trying to get my site to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good results.
  If you know of any please share. Thank you! You can read
  similar text here: Backlinks List

 5. Wow, amazing blog format! How long have you ever been blogging for?
  you make running a blog look easy. The full look of your web site is excellent, as smartly as the content material!
  You can see similar here najlepszy sklep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *