VIDEO/ Tani e mban Xeni si princeshë/ Po me kë ka qenë e lidhur më parë Armina Mevlani

Armina Mevlani, ka zbuluar më shumë për veten e saj në një intervistë të shkurtër për “Prive” ditën e shtunë, si edhe ka rrëfyer objektivat që ka.
Ajo është pyetur edhe në lidhje me ish të dashurin nëse i kujtohej ndonjëherë dhe blogerja ia kthen se kot nuk quhet kujtim. Ajo ka qene e lidhur me kengetarin Dren Abazi.

Një pyetje tjetër ka qenë nëse ka menduar vitin 2019 ideal për t’u bërë nënë ajo është përgjigjur ende jo. Cfarë i duket seksi të një mashkull? “Inteligjenca dhe të qënit romantik” – është përgjigjur Armina. Bukuroshja ndër të tjera, se tradhtinë nuk do e falte kurrë dhe arsyen e shpjegon kështu:

“Nuk do falja tradhtinë, sepse nuk tradhtoj. Tradhtia ka shumë kuptime, nuk është vetëm të vajturit me njerëz të tjerë, është në shoqëri, familje, dashuri…”, – tha ajo.
Zbulohet lidhja e Dren Abazit dhe Armina Mevlanit – Thashetheme per VIP-at shqiptar dhe te huaj


Comments

5 responses to “VIDEO/ Tani e mban Xeni si princeshë/ Po me kë ka qenë e lidhur më parë Armina Mevlani”

 1. Wow, wonderful blog structure! How lengthy have you ever been blogging for?
  you made running a blog look easy. The whole look of your web site is
  fantastic, let alone the content material! You can see similar here najlepszy sklep

 2. Hi, i believe that i saw you visited my blog so i came to go back the favor?.I am trying to find issues
  to improve my web site!I assume its adequate to make use of
  some of your concepts!! I saw similar here: Sklep internetowy

 3. I have been exploring for a little bit for any high-quality articles or blog
  posts on this kind of area . Exploring in Yahoo
  I ultimately stumbled upon this site. Studying this information So
  i’m satisfied to convey that I have a very excellent uncanny feeling I found out just what I needed.
  I so much for sure will make certain to do not forget this site and give it a glance
  regularly. I saw similar here: Dobry sklep

 4. Hello there! Do you know if they make any plugins to help with SEO?

  I’m trying to get my website to rank for some targeted keywords but I’m not
  seeing very good success. If you know of any please share.
  Thanks! I saw similar text here: Backlinks List

 5. Wow, wonderful blog structure! How lengthy have you been running a blog for?

  you made blogging look easy. The full look of your site is
  magnificent, let alone the content material! You can see similar here sklep online

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *