VIDEO/ Se kemi parë ndonjëherë në publik/ Shihni sa shumë është rritur vajza e Alketa Vejsiut

Alketa Vejsiu mbetet nje nder moderatoret me te komentuara dhe me te dashura per publikun shqiptar. Ajo eshte treguar gjithmone e rezervuar per jeten e saj private gjate gjithe ketyre viteve ne televizion.

Moderatorja gjithmone i ka kursyer edhe fotot me femijet e saj duke i mbajtur ata larg fokusit mediatik.Por Alketa ka bere nje perjashtim pasi ne rrjetin social “Instagram” ka postuar nje foto me vajzen e saj.

Mami Alketa nuk ka ngurruar t’i beje nje dedikim edhe pse nuk e ka zbuluar te plote portretin e vajzes se saj. Ajo qe bie ne sy eshte se Nikol eshte rritur shume.Krah postimit Vejsiu shkruan: “Mama Keta puthe vajzen tende! Vajza me e bukur, e zgjuar dhe e mrekullueshme qe mund te kisha!” Moderatorja eshte nene e dy femijeve djalit Lionel dhe vajzes Nicole.


Comments

6 responses to “VIDEO/ Se kemi parë ndonjëherë në publik/ Shihni sa shumë është rritur vajza e Alketa Vejsiut”

 1. Wow, wonderful weblog format! How lengthy have you
  ever been running a blog for? you made running a blog
  glance easy. The total look of your website is great, as well as the
  content material! You can see similar here e-commerce

 2. Wow that was unusual. I just wrote an really
  long comment but after I clicked submit my comment didn’t appear.

  Grrrr… well I’m not writing all that over again. Anyway, just wanted
  to say excellent blog! I saw similar here: Ecommerce

 3. I am really enjoying the theme/design of your site.
  Do you ever run into any internet browser compatibility issues?
  A number of my blog visitors have complained about my blog not operating
  correctly in Explorer but looks great in Safari. Do you have any ideas to help fix this problem?
  I saw similar here: E-commerce

 4. Hey there! Do you know if they make any plugins to assist with Search
  Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing
  very good gains. If you know of any please share.

  Cheers! You can read similar blog here: Ecommerce

 5. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 6. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *