VIDEO / Për gruan e tij nuk lënë gjë pa thënë/ Aktori me origjinë shqiptare i bën të gjithë të flasin me vete

Sulmeve të ndjekësve virtualë për bashkëshorten, aktori i njohur turk, Kivanç Tatlitug ua ka kthyer gjithmonë përgjigjen.
Pavarësisht se si duket për sytë e tyre, për sytë e tij, ajo është më e bukura.

Basak Dizer Tatlitug, bashkëshortja e aktorit të njohur turk, është 43 vjeç, ndërsa Kivanç është 36.

Pavarësisht diferencës prej 6-vjetësh, arkitektja duket sikur është në fillim në viteve 30. Dhe për këtë, ajo zbulon edhe sekretin e kësaj rinie që i ka ndaluar.


Comments

3 responses to “VIDEO / Për gruan e tij nuk lënë gjë pa thënë/ Aktori me origjinë shqiptare i bën të gjithë të flasin me vete”

 1. online canadian pharmacies walmart pharmacy prices
  cheap cialis online canadian pharmacy [url=http://canadianphrmacy23.com/]cialis online canada pharmacy[/url]

 2. pharmacy rx one 60 mg cialis cialis online canada pharmacy
  canadian pharmacies shipping usa [url=http://canadianphrmacy23.com/]canada pharmacy[/url]

 3. Wow, fantastic blog format! How lengthy have you been blogging for?

  you make running a blog glance easy. The full look
  of your web site is excellent, as smartly as the content material!
  You can see similar here sklep internetowy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *