VIDEO/ Në Krahët E Eduard Selamit, Ilva Tare Prezanton Për Herë Të Parë Familjen E Saj …

Ilva Tare gazetarja e njohor dhe shume e dashur per publikun ka publikuar për herë të parë portretin e plotë familjar dhe ata jane shume te lumtur te gjithe se bashku.

Ajo diten e sotme ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqet me bashkëshortin ish-kryetarin e Partisë Demokratike Eduard Selami dhe dy fëmijët e saj dhe ne i urojme dite te bukura dhe plot lumturi.

Familja duket shumë e lumtur, pasi e vogla e tyre Melodi feston 5-vjetorin e lindjes.
Gazetarja thote se:‘Si rriten keshtu dhe vetem kur sheh qe ka feste ne shtepi! Ne ditelindjen e Mel’, shkruan gazetarja.
Ndërsa foto ka marrë shumë komente, të cilat e urojnë Melodinën dhe familjen e saj.


Comments

One response to “VIDEO/ Në Krahët E Eduard Selamit, Ilva Tare Prezanton Për Herë Të Parë Familjen E Saj …”

  1. Wow, amazing blog structure! How long have you been blogging for?
    you made blogging glance easy. The whole look of your web site is fantastic, let alone
    the content material! You can see similar here dobry sklep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *