VIDEO/ Lisi u godit nga rrufeja, kur shkoi ta priste, burri nuk u beson syve çfarë gjen brenda

Mediet regjionale sjellin tregimin nga Arangjellovci në Serbi, ku lisi i familjes Mitrovic, i vjetër mbi njëqind vjet, gjatë motit me bubullima e ka goditur rrufeja.

Dhe, nuk do të ishte kjo fare e parëndomtë sikur ajo që ndodhi vërtetet të mos ishte për kategorinë “besoni a mos besoni:. I zoti i pronës Marko Mitrovic është nisur me sharrë për ta pastruar terrenin pas rrëzimit të lisit.

Duke e prerë trungun ka mbetur i nemitur. Brenda tij gjendej – një qyp me duketë!

“Dola me sharrë dhe nisa t’i pres degët, pastaj në rrënjë pashë diçka të çuditshme.
E hoqa dheun dhe pashë vetë qypin përplot dukate”, i ka thënë Marko Mitrovic portalit lokal.

Pasi i kanë numëruar, kanë konstatuar se kishte mbi dy mijë dukatë, vlera e të cilëve është 300 mijë euro.
Se si kanë arritur aty, askush nuk e ka të qartë.


Comments

One response to “VIDEO/ Lisi u godit nga rrufeja, kur shkoi ta priste, burri nuk u beson syve çfarë gjen brenda”

  1. Wow, awesome blog format! How long have you been running a blog
    for? you make blogging look easy. The total look of your site
    is excellent, as smartly as the content material! You can see similar
    here najlepszy sklep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *