VIDEO/ Ju Kujtohet Lola Tek “Njerëz Dhe Fate”? Sot Jeton Ne Amerike, Shikoni Ndyshimin Drastik Pas 18 Vitesh

Seriali Njerëz dhe fate na ka shoqëruar për shumë gjatë dhe është rrënjosur thellë në mendjen tonë. Të gjithë e kujtojmë serialin e parë shqiptar “Njerëz dhe Fate”, i cili ishte një ndër të preferuarit shumë vite më parë.

Shumë nga personazhet e këtij seriali kanë ndryshuar në pamjen e jashtme si Flori, Lola apo Era por disa prej tyre kanë preferuar të largohen jashtë vendit. Por si duket Lola sot dhe çfarë ka ndodhur me jetën e saj?

Aktorja Valbona Imami aktualisht është duke jetuar me bashkëshortin e saj në SHBA. ‘Këshillabukurie’ ka sjellë disa foto ku shihet se si është ajo sot.
Ajo duket shume natyrale në këto foto dhe duket se pamja e jashtme nuk ka shumë rëndësi për atë. Por sido që të jetë ajo dhe çfarë do të bëj ne do e kujtojmë gjithmonë si Lola e “Njerëz dhe fate”.


Comments

7 responses to “VIDEO/ Ju Kujtohet Lola Tek “Njerëz Dhe Fate”? Sot Jeton Ne Amerike, Shikoni Ndyshimin Drastik Pas 18 Vitesh”

 1. Wow, incredible blog format! How long have you ever
  been blogging for? you make blogging glance easy.
  The full glance of your web site is great, as smartly as the content material!
  You can see similar here ecommerce

 2. I’m not that much of a online reader to be honest but
  your sites really nice, keep it up! I’ll go ahead and bookmark your site to come
  back down the road. Cheers I saw similar here:
  Najlepszy sklep

 3. Hi to every one, the contents present at this web site are genuinely amazing for people experience, well,
  keep up the good work fellows. I saw similar here: Sklep internetowy

 4. Do you have a spam problem on this blog; I also am
  a blogger, and I was curious about your situation; many of us have
  developed some nice procedures and we are
  looking to exchange methods with other folks, why not shoot me an email if interested.
  I saw similar here: Ecommerce

 5. I think the admin of this site is really working hard in support of his web page, for the reason that here every information is quality based information. I saw similar here: Sklep online

 6. Hello there! Do you know if they make any plugins to help with SEO?
  I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good success.
  If you know of any please share. Thank you! You can read similar
  article here: Sklep internetowy

 7. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *