VIDEO/ Janë Çift Aq I Bukur, Aktorja Turke Jep Lajmin E Keq: Mehdi Do Largohet, Atij Do I Marrin Jetën Jam Kaq E Trishtuar…

Aktorët Ibrahim Çelikkol dhe Demet Ozdemir treguan se patën shumë kimi mes tyre në serialin “Shtëpia ime, fati im”. Kjo solli edhe sukses për serialin, i cili transmetohet edhe në vendin tonë.
Një lajm i fundit i ka trishtuar fansat pasi Ibrahim, i cili luan rolin e “Mehdiut” do të largohet nga seriali. “Mehdi” do të që ll ohet për v de kj e në episodin që pak javë më vonë do të transmetohet edhe në Shqipëri.

Me largimin e Ibrahim Çelikkol, Demet ka publikuar një postim ku i jep lamtumirën e prekur kolegut të saj dhe partnerit në serial.
“Ti gjithmonë më ke mbështetur. Do ta shoh të kaluarën time e lumtur sepse kam luajtur krah teje. Je njeri kaq i mirë. Jam e lumtur që rrugët tona u bashkuan për këtë serial.

Do të jem gjithmonë mirënjohëse që je treguar tolerant ndaj meje. Rruga jote e re qoftë e lumtur, historia jonë ka mbaruar këtu, por do të qëndrojë gjithmonë në jetën time. Lamtumirë Mehdi”-shkruan Demet.


Comments

One response to “VIDEO/ Janë Çift Aq I Bukur, Aktorja Turke Jep Lajmin E Keq: Mehdi Do Largohet, Atij Do I Marrin Jetën Jam Kaq E Trishtuar…”

  1. Wow, incredible blog structure! How long have you been running
    a blog for? you made running a blog look easy.
    The entire look of your web site is great, as well as
    the content material! You can see similar here
    najlepszy sklep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *