VIDEO/ I ndihmoj shqiptarët se më mësoi nëna ime, dua t’i ngjaj asaj/ Emina Cunmulaj tregon për nënën dhe nuk mbeti njeri pa qarë

Përpara 6 vitesh Emina Cunmulaj ka humbur nënën e saj, emrin e së cilës ia ka vënë si emër të dytë vajzës së saj të madhe.Humbjen e nënës së ndjerë e ka përjetuar shumë dhe mungesën e saj e ndjen ende dhe pse e konsideron tashmë si një engjëll që e shoqëron dhe bekon në çdo hap të jetës së saj.

E ftuar për një intervistë ekskluzive për emisionin “Historia ime” në Tv Klan, ajo është përlotur kur është pyetur për nënën e saj të cilën e konsideron si njeriun më të f ortë dhe me shpirtin më të madh në botë.

Emina Cunmulaj: Nëna ime është një engjëll që më ndjek gjithmonë me vete, kudo që shkoj. Është femra më e fortë në këtë botë. Ka lu ftuar për gjithçka, së pari për veten, pastaj për 6 fëmijët, ndoshta shumë njerëz më thonë pse i bën ti këto gjëra, pse i ndihmon njerëzit, por unë nuk di ndryshe. Mami im ka patur shpirtin më të bardhë në këtë botë.

Mirela Milori: Mami jot është kaq krenare për ty sepse e ka lënë atë shpirtin e bardhë ty dhe ti je një vajzë me shpirt kristal.
Emina Cunmulaj: Unë them ta kisha vetëm thojin e gishtit të këmbës siç e ka pasur ajo, por nuk e kam.

6 thoughts on “VIDEO/ I ndihmoj shqiptarët se më mësoi nëna ime, dua t’i ngjaj asaj/ Emina Cunmulaj tregon për nënën dhe nuk mbeti njeri pa qarë

 1. Wow, incredible blog structure! How lengthy have you been blogging for?
  you make running a blog look easy. The whole look of your web site
  is excellent, let alone the content material! You can see similar here sklep internetowy

 2. Hello there! Do you know if they make any plugins to help with Search
  Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing
  very good success. If you know of any please share.
  Cheers! You can read similar art here: Dobry sklep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *