VIDEO/ Gjinekologia e njohur befason në emisionin e Rudinës, nxjerr mbathjet e kuqe live dhe bën apel të fortë

Doktoresha e njohur befason në emisionin e Rudinës,nxjerr mbathjet live dhe bën apel të fortëMjekja e njohur gjinekologe Mimoza Keta ishte dje e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit,ku ka folur për higjienën intime të gruas.

Ajo ka dhënë këshilla shume të rëndësishme. Njëra prej tyre ishte edhe për llojin e mbathjeve që femrat duhet të përdorin, shih meposhte videon e gjinekologes


Comments

2 responses to “VIDEO/ Gjinekologia e njohur befason në emisionin e Rudinës, nxjerr mbathjet e kuqe live dhe bën apel të fortë”

  1. canadian pharmacy without prescription this page
    canadian pharmacy viagra [url=http://canadianphrmacy23.com/]Canadian Pharcharmy Online[/url]

  2. rite aid pharmacies Canadian Pharmacy
    canada pharmacy online viagra [url=http://canadianphrmacy23.com/]cialis on canadian pharmacy[/url]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *