Vetëm një varëse i ku shton më shumë se fiton një shqiptar në vit? Flet m inistrja Balluku: Unë i blej nga…..

Vetëm një varëse i ku shton më shumë se fiton një shqiptar në vit? Flet m inistrja Balluku: Unë i blej nga…..
Vetëm një varëse i kushton më shumë se fiton një shqiptar në vit?
Flet minitrja Balluk u: Unë i blej nga ….. dhe ju thoni

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka kom entuar lajmin e publikuar nga Dosja.al pak kohë më parë për çmimin e varëses së markës ‘Van Cleef & Arpels’.

E ftuar në “EuroNews”, Balluku ka folur për investimet e Ministrisë që ajo drejton në projektet e vendit, duke u th umbu ar nga moderatorja Ilva Tare. Kjo e fundit, e ka cilësuar si “ministren më të pasur”, duke marrë parasysh di kast erin që ajo drejton.
Ndërsa Balluku, edhe pse e ka kuptuar batutën, sërish i është përgjigjur se nuk është e pasur dhe se varëset e saj i blen me nga 10 dollarë.


Comments

One response to “Vetëm një varëse i ku shton më shumë se fiton një shqiptar në vit? Flet m inistrja Balluku: Unë i blej nga…..”

  1. Wow, awesome blog structure! How lengthy have you ever been running a blog for?
    you make running a blog glance easy. The
    total look of your website is wonderful, as smartly as
    the content! You can see similar here sklep online

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *