“Thonë se jam Homoseksual”, shpërthen në lot konkurrenti i PP: Asnjëherë nuk kam dyshuar te vetja

Ledjo ka rrëfyer në “Përputhen”, se ka kaluar një moment shumë kritik të jetës së tij. Konkurrenti i programit të dashurisë ka treguar se njerëzit e kanë marrë për dobësi dashamirësinë e tij, duke iu përgjigjur edhe komenteve për seksualitetin.

“Nuk e mendoja që do më shfrytëzonin për pjesën që jam njeri i butë. Ok kam dhe atë pjesën pak agresiv, por e kam prej karakterit impulsiv. Unë jam njeri shumë i dashur dhe i dua njerëzit pa kushte. Asnjëherë nuk kam dyshuar te seksualiteti im, më kanë sulmuar pa të drejtë. Kam qenë për të tjerët shumë i dashur, shumë i afrueshëm, kam qenë në momentet e tyre më kritike dhe të vështira, por ata nuk ishin për mua”, tha Ledjo.

View this post on Instagram

A post shared by Per’puthen 💋 (@perputhen_tch)


Comments

6 responses to ““Thonë se jam Homoseksual”, shpërthen në lot konkurrenti i PP: Asnjëherë nuk kam dyshuar te vetja”

 1. Wow, wonderful blog format! How lengthy have you been blogging for?
  you make running a blog glance easy. The total glance of your website is magnificent,
  as neatly as the content! You can see similar here dobry sklep

 2. We stumbled over here coming from a different web address and thought I should check things out.

  I like what I see so now i’m following you. Look forward to looking over
  your web page again. I saw similar here: Najlepszy sklep

 3. Wonderful blog! Do you have any helpful hints for aspiring writers?
  I’m planning to start my own website soon but I’m
  a little lost on everything. Would you suggest
  starting with a free platform like WordPress or go for a paid option? There are so many choices out there
  that I’m completely confused .. Any ideas? Kudos!
  I saw similar here: Najlepszy sklep

 4. Howdy! Do you know if they make any plugins to help with
  SEO? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m
  not seeing very good success. If you know of any please share.
  Thank you! You can read similar art here:
  Najlepszy sklep

 5. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 6. Hi! Do you know if they make any plugins to assist with
  Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good
  results. If you know of any please share. Appreciate it!
  I saw similar article here: Scrapebox List

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *