Të gjithë shqiptarët donin ta shikonin! Ja gjërat që s’dimë për Aida Shtinon

Aida Shtino mbetet prej vitesh një nga moderatoret më të dashura për publikun.
Dikur të gjithë e ndiqnin me kuriozitet të madh emisionin e saj “Njerëz të humbur”, ndërsa sot Aida i mungon ekranit.

Moderatorja ka treguar si ia shkatërruan emisionin, çështjet e pazgjidhura që i kanë mbetur p.eng nga “Njerëz të humbur”, e deri tek jeta e saj personale.

Për emisionin ajo tregon për GSH: “Fatkeqësisht ma mbyllën. Dhe ajo ka qenë dita ime më e mërzitur gjatë gjithë kohës të punës sime. Jam përpjekur shumë ta mbaja me mish e me shpirt, madje disa muaj e kam paguar vetë nga financat e mia personale stafin tim, sepse doja që ajo punë të vazhdonte dhe për këtë nuk jam penduar. Atë ditë kur kam parë të më prishin studion dhe kur erdhi urdhri se duhej të lija zyrat, kam marrë makinën dhe kam shkuar diku vetëm dhe ka qenë një nga ato momente, ku jam lig.ështuar dhe mendoja se ku ga.bova? Pse?

Si mundet të mbyllet gjithë ajo punë? Gjithë ato struktura të ngritura në të gjithë botën në kërkim të atyre që mungonin, në kërkim të fëmijëve të zhd.ukur. Të gjitha i shk.atërr.uan. Në fakt janë shumë “pse” që unë edhe sot nuk u jap dot përgjigje. Për mua, ai nuk ishte vetëm një emision televiziv, por ishte një mision ku ne, një grup gazetaresh po bënim diçka që nuk po e bënte as policia. Ju jeni dës.hmitarë vetë të rasteve që ne kemi gjetur”.

E pyetur se cila histori i ka mbetur në mendje, Aida shprehet: “Ka shumë histori. Por sigurisht do të veçoja historitë e fëmijëve të zhdu.kur. Sa shumë kemi kërkuar dhe atë periudhë pak nga pak po zbulonim atë pazëll që shoqëronte hu.mbjet e tyre. Kur dëgjoj të flitet për historinë e Bleonës apo fëmijëve të tjerë, më vjen keq që nuk bëhen kërkime në thellësi, por thjesht publikohen sa për të bërë lajm. Historia e Bleonës ka dëshmitarë dhe ata dinë gjithë të vërtetën se çfarë ndodhi me vajzën. Këtu nuk e kuptoj pse nuk vepron policia e prokuroria”.

“Ishte një moment kur unë mendova e nisur nga emisioni, se me gjithë ato raste të humburish, do të duhej një impenjim më i madh në rang shtetëror. Kjo qe arsyeja pse u futa në politikë. Për të qenë një zë i atyre njerëzve që vinin tek unë dhe kërkonin ndihmë e që për vite të tëra nuk ishte bërë asgjë. Politikës i dhashë shumë kohë, impenjim, përkushtim. Nga politika mora një shije të hidhur. Kuptova sesi funksionojnë gjërat në këtë vend”, tregon Aida për “Gazeta shqiptare”.

Moderatorja gjate kesaj kohe pand.emie ka shkruar një libër dhe pret ta publikojë së shpejti.
“Po këtë kohë pand.emie unë e kam kaluar me lexime dhe kam shkruar. Kam bërë një analizë me veten dhe jam munduar të kuptoj shumë gjëra, që më parë as nuk i kisha vënë re për shk.ak të ritmit të shpejtë të jetës. Përfundova një libër që do ta botoj së shpejti dhe besoj do të jetë me interes edhe për publikun”.

E pyetur për di.vo.rcin, Aida u shpreh: “Fillimi mbas di.vor.cit ishte shumë i vë.shtirë dhe sidomos kur je person publik e ke akoma më të vështirë, sepse nuk ke jetë personale, ti i takon publikut. Sot çdo gjë i ka kaluar normalitetit. Çdo njeri ka gjetur rrugën e tij.

Për mua si nënë beqare ka qenë e vështirë, por jam tip lu.ftëta.re dhe në çdo moment luf.toj pa e humbur kurrë besimin në Zot dhe në familjen time, që me ka qëndruar gjithmonë pranë në kohët e mia të vësh.tira. Unë jam optimiste nga natyra dhe mendoj gjithmonë pozitivisht se e ardhmja do të jetë më e mirë. Dhe këtë do t’u sugjeroja të gjithëve, mblidhini fu.qitë edhe në ditët tuaja më të vështira, mendoni pozitivisht dhe largojeni err.ësirën nga mendja dhe zemra juaj, duke mbajtur vështrimin drejt dritës. Ky është sekreti i kësaj jete”.

Ndërsa për marr.ëdhën.ien me djalin, moderatorja tregon: “Jam një nënë si të gjitha, e përkushtuar. Tani ai është këshilltari im më i mirë. Ai është arkitekt dhe megjithëse jemi larg, ne jemi të lidhur shumë. Diskutojmë me orë e flasim për shumë gjëra”.

246 thoughts on “Të gjithë shqiptarët donin ta shikonin! Ja gjërat që s’dimë për Aida Shtinon

 1. Wow, superb blog structure! How long have you ever been blogging for?
  you made blogging glance easy. The full look of your site is great, as neatly as the content
  material! You can see similar here najlepszy sklep

 2. Hi there! Do you know if they make any plugins to assist with
  SEO? I’m trying to get my website to rank for some targeted keywords
  but I’m not seeing very good success. If you know of any please
  share. Kudos! I saw similar text here: Hitman.agency

 3. Informative Site… Hello guys here are some links that contains information that you may find useful yourselves. It’s Worth Checking out 급전

 4. Informative Site… Hello guys here are some links that contains information that you may find useful yourselves. It’s Worth Checking out 급전

 5. Hi! Aw, this was a really nice post. In idea I would like to put in writing like this additionally – taking time and actual effort to make a very good article… but what can I say… I procrastinate alot and by no means seem to get something done.

 6. I am curious to find out what blog platform you have been utilizing? I’m having some minor security issues with my latest site and I would like to find something more safe. Do you have any recommendations?

 7. Have you ever thought about publishing an e-book or guest authoring on other blogs? I have a blog based on the same ideas you discuss and would really like to have you share some stories/information. I know my visitors would enjoy your work. If you are even remotely interested, feel free to send me an e mail.

 8. This looks absolutely perfect. All these tinny details are made with lot of background knowledge. I like it a lot. This was a useful post and I think it is rather easy to see from the other comments as well that this post is well written and useful.

 9. Nice post. I understand some thing tougher on distinct blogs everyday. Most commonly it is stimulating to learn to read content from other writers and employ a little something there. I’d opt to apply certain together with the content in my blog whether you do not mind. Natually I’ll provide a link on your web weblog. Thanks for sharing.

 10. Hey There. I found your blog using msn. This is an extremely well written article. I will make sure to bookmark it and come back to read more of your useful information. Thanks for the post. I’ll certainly return. que es la gastritis

 11. Very fine write-up. I actually really came across a person’s blog site plus needed so that you can point out this I’ve actually loved browsing a person’s site plus content. Anyhow I’ll often be checking a person’s feast plus I actually hope so that you can examine a person’s site again.

 12. I’m impressed, I have to admit. Actually rarely will i encounter a blog that’s both educative and entertaining, and without a doubt, you may have hit the nail for the head. Your idea is outstanding; the catch is something which too little everyone is speaking intelligently about. We are very happy we stumbled across this within my look for some thing regarding this.

 13. Thanks for the strategies you are discussing on this web site. Another thing I’d like to say is that often getting hold of some copies of your credit score in order to scrutinize accuracy of each detail may be the first activity you have to undertake in credit restoration. You are looking to clean your credit reports from detrimental details flaws that wreck your credit score.

 14. Oh my goodness! an incredible article dude. Thank you Nonetheless I’m experiencing challenge with ur rss . Don know why Unable to subscribe to it. Is there anyone getting similar rss drawback? Anybody who knows kindly respond. Thnkx

 15. Nice post. I discover something much harder on different blogs everyday. It will always be stimulating to read content using their company writers and practice a little something from their website. I’d opt to use some with the content on my own blog whether or not you don’t mind. Natually I’ll offer you a link on your web weblog. Thank you for sharing.

 16. The the very next time I read a blog, I hope who’s doesnt disappoint me up to this. I mean, I know it was my solution to read, but I actually thought youd have something fascinating to express. All I hear can be a lot of whining about something that you could fix should you werent too busy interested in attention.

 17. hey there i stumbled upon your website searching around the web. I wanted to say I like the look of things around here. Keep it up will bookmark for sure.

 18. I’m impressed, I must say. Actually rarely can i encounter a weblog that’s both educative and entertaining, and without a doubt, you may have hit the nail for the head. Your notion is outstanding; the pain is an issue that not enough people are speaking intelligently about. We’re very happy i always found this during my find some thing concerning this.

 19. It’s nearly impossible to find knowledgeable individuals with this topic, however, you be understood as guess what happens you’re talking about! Thanks

 20. I do not even know how I stopped up here, however I believed this post used to be great. I do not recognize who you are but certainly you’re going to a well-known blogger should you are not already Cheers!

 21. A powerful share, I simply given this onto a colleague who was doing just a little evaluation on this. And he the truth is purchased me breakfast as a result of I found it for him.. smile. So let me reword that: Thnx for the treat! However yeah Thnkx for spending the time to discuss this, I really feel strongly about it and love studying extra on this topic. If doable, as you turn out to be experience, would you thoughts updating your weblog with more details? It is highly helpful for me. Big thumb up for this weblog submit!

 22. Hi there, I discovered your blog via Google at the same time as searching for a similar topic, your site came up, it appears great. I’ve bookmarked it in my google bookmarks.

 23. Hi! Do you know if they make any plugins to help with
  SEO? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good gains.
  If you know of any please share. Appreciate it! I saw similar blog here: Escape rooms list

 24. I and my buddies came taking note of the nice advice found on your web blog and then suddenly developed an awful suspicion I never expressed respect to you for those techniques. The men were happy to learn them and have in effect actually been having fun with those things. We appreciate you really being really thoughtful and then for making a choice on variety of magnificent tips millions of individuals are really desirous to know about. Our own sincere apologies for not saying thanks to you sooner.

 25. An impressive share! I’ve just forwarded this onto a colleague who had been conducting a little homework on this. And he in fact ordered me breakfast simply because I stumbled upon it for him… lol. So let me reword this…. Thanks for the meal!! But yeah, thanx for spending the time to discuss this matter here on your website.

 26. Excellent! Your blog has a ton readers. How did you get all of these readers to look at your site I’m jealous! I’m still getting to know all about blogs on the net. I’m going to look around on your website to get a better understanding how to get more visable. Thanks for the assistance!

 27. It was my excitement finding your site the other day. I got here right now hoping to discover something new. I was not dissatisfied. Your ideas about new methods on this subject were enlightening and a great help to me and my spouse. Thank you for creating time to write out these things and for sharing your thinking.

 28. Hi there, this is fantastic posting. I must say i enjoyed. However there are tons of off topic comments. I really advise you to get rid of or something like that. That’s only my opinion. Good luck!

 29. I absolutely love your blog and find most of your post’s to be exactly I’m looking for. Would you offer guest writers to write content to suit your needs? I wouldn’t mind writing a post or elaborating on a number of the subjects you write about here. Again, awesome web log!

 30. I have been surfing online more than 3 hours nowadays, yet I by no means found any interesting article like yours. It is beautiful worth enough for me. In my view, if all webmasters and bloggers made good content material as you probably did, the internet might be much more useful than ever before!

 31. I have learned some new things from a blog post. One more thing to I have recognized is that normally, FSBO sellers will reject people. Remember, they would prefer to never use your solutions. But if a person maintain a reliable, professional romance, offering assistance and remaining in contact for four to five weeks, you will usually have the capacity to win interviews. From there, a house listing follows. Cheers

 32. When I initially commented I clicked the “Notify me when new comments are added” checkbox and now each time a comment is added I get three emails with the same comment. Is there any way you can remove people from that service? Cheers!

 33. After study a couple of of the blog posts on your website now, and I really like your manner of blogging. I bookmarked it to my bookmark website list and can be checking back soon. Pls try my website online as properly and let me know what you think.

 34. An impressive share, I merely with all this onto a colleague who has been conducting a small analysis within this. And he the truth is bought me breakfast simply because I ran across it for him.. smile. So i want to reword that: Thnx for any treat! But yeah Thnkx for spending time to discuss this, I am strongly over it and enjoy reading much more about this topic. If it is possible, as you become expertise, would you mind updating your blog with additional details? It can be extremely great for me. Huge thumb up in this short article!

 35. Aw, this was an incredibly good post. Taking a few minutes and actual effort to generate a superb article… but what can I say… I procrastinate a whole lot and don’t manage to get nearly anything done.

 36. When I originally commented I clicked the -Notify me when new surveys are added- checkbox and already whenever a comment is added I am four emails sticking with the same comment. Can there be any way you are able to eliminate me from that service? Thanks!

 37. I am frequently to blogging i truly appreciate your content. Your content has truly peaks my interest. My goal is to bookmark your web site and maintain checking for brand spanking new details.

 38. Can I recently say thats a relief to uncover somebody who actually knows what theyre preaching about over the internet. You actually learn how to bring a problem to light and work out it critical. The diet need to read this and understand why side of your story. I cant think youre less well-known since you absolutely provide the gift.

 39. Good day very cool site!! Man .. Excellent .. Superb .. I will bookmark your website and take the feeds additionally¡KI’m glad to seek out numerous helpful info here in the put up, we need work out extra techniques in this regard, thanks for sharing. . . . . .

 40. Good – I should definitely pronounce, impressed with your web site. I had no trouble navigating through all the tabs as well as related information ended up being truly easy to do to access. I recently found what I hoped for before you know it at all. Reasonably unusual. Is likely to appreciate it for those who add forums or something, web site theme . a tones way for your client to communicate. Nice task.

 41. Oh my goodness! Impressive article dude! Thank you so much, However I am going through difficulties with your RSS. I don’t know why I cannot subscribe to it. Is there anybody having the same RSS issues? Anyone who knows the solution can you kindly respond? Thanks.

 42. Can I just say what a relief to find someone who really knows what theyre talking about on the internet. You definitely know the way to carry a difficulty to mild and make it important. More people must read this and perceive this aspect of the story. I cant imagine youre not more common since you definitely have the gift.

 43. Good day! I just want to give you a huge thumbs up for your great information you’ve got right here on this post. I’ll be coming back to your blog for more soon.

 44. Good day! Do you know if they make any plugins to assist with Search
  Engine Optimization? I’m trying to get my site to
  rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good gains.
  If you know of any please share. Thanks! You
  can read similar blog here

 45. It really is perfect time to make several plans for the future and it is time to be happy. I’ve read this post and if I could I desire to recommend you few useful points or advice. Maybe you can publish next articles referring to this post. I want to read more things about it!

 46. Wow, awesome weblog layout! How lengthy have you ever been running a blog for? you make blogging look easy. The total glance of your web site is excellent, as smartly the content!

 47. Aw, this was quite a good post. In idea I must set up writing in this way additionally – taking time and actual effort to make a good article… but exactly what can I say… I procrastinate alot and also by no means manage to go carried out.

 48. Oh my goodness! Amazing article dude! Thank you so much, However I am encountering difficulties with your RSS. I don’t know why I can’t subscribe to it. Is there anybody getting the same RSS problems? Anyone that knows the solution will you kindly respond? Thanx!

 49. It is a scripting spoken communication for the common purpose. PHP is one of the most best loved languages accepted across the world wide for development. PHP coating development is the best use for frameworks and provides a aim structure. PHP based web sites volunteer more room to grow as PHP adds more functionality to your web site and allows your site visitors to interact with you through scripts. PHP programming language projects customer-oriented and eye catching web sites as well as best active web pages. This is fastest growing scripting linguistic communication that takes your business beyond your anticipation grade in this extremely private enterprise marketplace.

 50. I in addition to my guys were taking note of the good information and facts from your web site and so instantly I had a horrible suspicion I had not expressed respect to you for those tips. All the men became consequently joyful to see them and have sincerely been enjoying them. Thanks for being quite kind and for picking out this form of fantastic ideas millions of individuals are really needing to learn about. My personal honest regret for not expressing gratitude to sooner.

 51. I’m curious to find out what blog system you’re utilizing? I’m having some small security problems with my latest website and I’d like to find something more safe. Do you have any suggestions?

 52. I image this could be various upon the written content? having said that I nonetheless consider that it can be appropriate for virtually any type of subject material, as a result of it will continuously be enjoyable to decide a warm and delightful face or possibly pay attention a voice while preliminary landing.

 53. I am typically to blogging and i truly appreciate your posts. This article has really peaks my interest. I am about to bookmark your site and maintain checking achievable information.

 54. I have read a few of the articles on your website now, and I really like your style of blogging. I added it to my favorites site list and will be checking back soon. Please check out my site as well and let me know what you think.

 55. whoah this weblog is fantastic i really like reading your posts. Keep up the great work! You already know, a lot of persons are looking round for this info, you can aid them greatly.

 56. Awesome blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere? A theme like yours with a few simple adjustements would really make my blog jump out. Please let me know where you got your theme. Cheers

 57. Spot lets start on this write-up, I truly believe this excellent website needs considerably more consideration. I’ll oftimes be once more to read a lot more, thank you for that info.

 58. It is an excellent post and that i completely agree with that which you said. I’m trying to setup the Feed however i ‘m certainly not really pc literate. Might somebody let me know how let me set up the Feed and so i get notified associated with a new post? You have to clarify it within an simple method as I am getting aged.

 59. Regularly I don’t put up on weblogs, however i would like to say that this particular set up genuinely pressured me personally to do this! seriously wonderful publish

 60. Nice idea dude. May I know these tweets and so I may adhere to one ? Numerous thanks Plus my best prayers to the people close by Tokyo hopefully your are well along with comfortable

 61. Obviously I like your web site, but you have to take a look at the spelling on quite a few of your posts. Several of them are rife with spelling problems and I find it very bothersome to inform you. Nevertheless I will surely come again again!

 62. I want to show my appreciation for your kindness for those people that require guidance on this particular subject. Your real dedication to getting the solution up and down turned out to be surprisingly interesting and has always enabled men and women just like me to reach their pursuits. This valuable tips and hints entails a lot to me and far more to my office colleagues. Many thanks; from everyone of us.

 63. An interesting dialogue is worth comment. I think that you must write extra on this matter, it may not be a taboo topic but typically individuals are not enough to speak on such topics. To the next. Cheers

 64. Hello there, just became alert to your blog through Google, and found that it’s really informative. I’m gonna watch out for brussels. I’ll be grateful if you continue this in future. Many people will be benefited from your writing. Cheers!

 65. I feel that is among the so much significant info for me. And i am happy studying your article. But should observation on some normal issues, The website taste is great, the articles is actually great . Excellent activity, cheers.

 66. An fascinating discussion is worth comment. I think that it’s best to write more on this topic, it won’t be a taboo topic however usually individuals are not enough to speak on such topics. To the next. Cheers

 67. Hiya, I am really glad I’ve found this info. Today bloggers publish only about gossip and net stuff and this is really annoying. A good blog with exciting content, that’s what I need. Thanks for making this site, and I will be visiting again. Do you do newsletters? I Cant find it.

 68. Do you mind generally if I mention one or two of your current blogs as long as I deliver you acknowledgement coupled with sources returning to your web site? My blog site is within the corresponding topic as your own and my web site visitors would certainly make use of some of the help and advice that you provide on this site. Please make sure to inform me if it is okay for you. Cheers!

 69. Thanks for the sensible critique. Me and my neighbor were just preparing to do some research on this. We got a grab a book from our area library but I think I learned more clear from this post. I’m very glad to see such great information being shared freely out there.

 70. Spot up for this write-up, I seriously feel this excellent website wants additional consideration. I’ll more likely once more to see much more, thanks for that information.

 71. Howdy! I know this is kinda off topic nevertheless I’d figured I’d ask. Would you be interested in exchanging links or maybe guest authoring a blog post or vice-versa? My site addresses a lot of the same subjects as yours and I think we could greatly benefit from each other. If you are interested feel free to send me an email. I look forward to hearing from you! Terrific blog by the way!

 72. Hi there, I discovered your site by the use of Google at the same time as searching for a comparable subject, your web site got here up, it appears great. I have bookmarked it in my google bookmarks.

 73. Excellent goods from you, man. I have understand your stuff previous to and you are just too great. I actually like what you’ve acquired here, certainly like what you’re saying and the way in which you say it. You make it enjoyable and you still care for to keep it wise. I can not wait to read far more from you. This is really a wonderful site.

 74. This website is usually a walk-through you discover the details it suited you about this and didn’t know who need to. Glimpse here, and you’ll undoubtedly discover it.

 75. Simply to follow up on the up-date of this topic on your web site and would really want to let you know how much I loved the time you took to write this beneficial post. Within the post, you actually spoke regarding how to actually handle this issue with all convenience. It would be my personal pleasure to collect some more concepts from your web-site and come as much as offer other folks what I learned from you. Many thanks for your usual terrific effort.

 76. I’ve looked all around for this details. You have been actually beneficial. Thanks so significantly. Download Pokemon Black and Pokemon White Rom Leaked!

 77. I have to consider prospect of by way of thanking you actually for that quality recommendations May mostly demonstrated going over yuor web blog. We’re hopeful for your graduation about the actual or even look for in addition to the whole processing would not have already been finished whilst not coming over to your blog. Fundamentally may perhaps be in any assistance to the rest, Appraisal enjoy it in helping with what There are uncovered from this level.

 78. Can I just say what a reduction to search out somebody who really is aware of what theyre speaking about on the internet. You undoubtedly know how one can carry an issue to light and make it important. Extra people must read this and perceive this aspect of the story. I cant imagine youre not more popular because you definitely have the gift.

 79. Thank you for all your valuable hard work on this website. Betty takes pleasure in engaging in research and it’s really obvious why. I learn all relating to the lively way you render rewarding items on this blog and even improve contribution from the others on this concept so my princess is without a doubt starting to learn a lot of things. Take pleasure in the rest of the year. You have been doing a dazzling job.

 80. Thanks a lot for being my mentor on this issue. My spouse and i enjoyed your article very much and most of all liked how you really handled the aspect I widely known as controversial. You happen to be always incredibly kind to readers really like me and assist me in my life. Thank you.

 81. Substantially, the post is really the sweetest on that worthw hile topic. I match in with your conclusions and definitely will thirstily look forward to your next updates. Saying thanks will certainly not simply be acceptable, for the phenomenal clarity in your writing. I will certainly at once grab your rss feed to stay abreast of any kind of updates. Very good work and much success in your business efforts!

 82. Simply want to say your article is as surprising. The clearness in your post is just nice and i could assume you are an expert on this subject. Well with your permission allow me to grab your RSS feed to keep up to date with forthcoming post. Thanks a million and please continue the rewarding work.

 83. Hiya. Very cool site!! Man .. Beautiful .. Wonderful .. I will bookmark your web site and take the feeds additionally…I am happy to find numerous useful information here within the post. Thank you for sharing…

 84. Strong blog. I acquired various nice information. I?ve been keeping an eye fixed on this technology for some time. It?utes attention-grabbing the way it retains completely different, however a number of of the primary parts stay constant. have you ever observed plenty amendment since Search engines created their own latest purchase within the field?

 85. I admire the dear knowledge you offer in your articles. I will bookmark your weblog and have my kids test up right here generally. I am reasonably positive they will learn numerous new stuff here than anyone else!

 86. Hi. Cool article. There’s a problem with the site in chrome, and you might want to check this… The browser is the marketplace chief and a big component of other folks will miss your excellent writing due to this problem. I like your Post and I am recommend it for a Site Award.

 87. After looking over a number of the blog articles on your web site, I truly appreciate your way of blogging. I added it to my bookmark webpage list and will be checking back soon. Please check out my web site too and tell me your opinion.

 88. Greetings, There’s no doubt that your website might be having browser compatibility problems. When I take a look at your site in Safari, it looks fine however, if opening in IE, it has some overlapping issues. I merely wanted to provide you with a quick heads up! Besides that, wonderful site.

 89. You’re so cool! I do not believe I’ve read through something like that before. So nice to find somebody with a few unique thoughts on this subject. Really.. many thanks for starting this up. This website is one thing that is needed on the web, someone with a bit of originality.

 90. I’m very happy to uncover this web site. I need to to thank you for your time for this wonderful read!! I definitely savored every bit of it and i also have you saved as a favorite to see new stuff in your site.

 91. Hi there! This article couldn’t be written much better! Going through this post reminds me of my previous roommate! He constantly kept talking about this. I most certainly will forward this article to him. Pretty sure he’ll have a very good read. Thank you for sharing!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *