Shqiptarja braktis ‘Big Brother Italia’! Përballja me babain pas zgjedhjes për t’u lidhur me aktorin 20 vite më të madh

Fundjavën që lamë pas mbylli aventurën e saj në spektaklin italian Big Brother, shqiptarja Heidi Baci. Ndonëse një prej banoreve më të pëlqyera, ajo vendosi ta braktisë Tv Show-n, pas një takimi me të atin i cili shprehu zhgënjimin për marrëdhënien e saj me aktorin, Massimiliano Varrese.

I pyetur se si ndihet duke e parë Heidin nga një tjetër pozicion, babai i saj u shpreh mjaft i zhgënjyer.
“I shkatërruar, mami nuk të shikon më”, tha ai.

Historia e dashurisë mes Heidi Bacit dhe Massimiliano Varrese krijoi pasoja edhe jashtë shtëpisë së Big Brother Italia.
Babai i saj, Genti Baci tregoi se si kjo marrëdhënie kishte mërzitur familjen.

“Ke bërë një zgjedhje që na ka habitur, unë dhe nëna jemi të shkatërruar. Ai është një burrë më i madh se unë, që së shpejti do të dalë në pension”, komenton babai.

“Unë nuk të njoh më. Mami as nuk të shikon më”
“Sonte do të të largoj nga këtu”, vazhdon babai i Heidit, ndërsa e akuzon atë se nuk diti ta largonte me vendosmëri.

“Nuk do të lejoj njeri të shkelë dinjitetin e vajzës sime dhe ta bëjë nënën tënde të ndihet keq. I kam premtuar se do të të marr në shtëpi sonte”.
Të dy u përqafuan dhe Heidi sqaroi se tashmë i ka dhënë fund me Massimilianon.
Ndonëse çështja dukej se përfundoi aty, Heidi u kthye tek banorët e tjerë duke qarë.

“U ngatërrova. Më duhet të dal, mami është sëmurë. Unë jam e shqetësuar për të”, thotë ajo mes lotësh.
“Dua ta braktis programin. Nëse nëna ime nuk më shikon më do të thotë se është shumë e sëmurë”, përsërit ajo.


Comments

6 responses to “Shqiptarja braktis ‘Big Brother Italia’! Përballja me babain pas zgjedhjes për t’u lidhur me aktorin 20 vite më të madh”

 1. Wow, wonderful blog structure! How long have you been blogging for?

  you made running a blog look easy. The entire glance of your website is great, let
  alone the content! You can see similar here najlepszy sklep

 2. I have learn a few just right stuff here. Certainly price bookmarking for revisiting.
  I wonder how a lot effort you set to make this
  sort of great informative web site. I saw similar here: Sklep

 3. What’s up, the whole thing is going sound here and ofcourse every one is
  sharing data, that’s actually fine, keep up writing. I saw similar here: E-commerce

 4. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 5. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 6. Hello there! Do you know if they make any plugins to help with SEO?
  I’m trying to get my site to rank for some targeted keywords but I’m
  not seeing very good gains. If you know of any
  please share. Cheers! I saw similar blog here: List of Backlinks

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *