Rovena Dilo hap barkun në emision/ U ndava nga balerini 15 vite më i vogël: e doja pak më të madh…!!

Rovena Dilo ishte e ftuar në rubrikën “Tani mund të këndosh” tek E Diela Shqiptare, ku gjatë intervistës me Ardit Gjebrean foli për lidhjen e saj me balerinin 15 vite më të ri.

Ardit Gjebrea: Ke jetuar dashuri 10 vjet më të mëdha se ty dhe 15 vjet më të rinj se ty. Cila është eksperiencë më e bukur për ty?Rovena Dilo: Nuk krahasohen ndjenjat, nuk kanë lidhje fare. Rovena 20 vjeç dhe 40 vjeç nuk janë e njëjta gjë.

Ardit Gjebrea: Në rastin e marrëdhënies 15 vite më i ri, çfarë të tërhoqi më shumë, mos ishte gjë rinia?Rovena Dilo: Rinia është një aset shumë i bukur, por bota është i mbushur me të rinj. Padiskutim që nuk është vetëm rinia, por talent, fuqi krijuese dhe origjinalit et në një artist janë mahnitëse.Ardit Gjebrea: Paraqitja fizike tek një mashkull të tërheq?

Rovena Dilo: Patjetër që më tërheq, është element shumë joshës për çdo femër.
Ardit Gjebrea: Je penduar për ndonjë humbje?

Rovena: Jo unë në përgjithësi nuk pendohem. Jam shumë kokëfortë.
Arditi: Po keq të vjen për diçka

Rovena: Nuk e di, do më vinte mirë që ato 15 vjetët mos ishin 15, por të ishin për shembull 7.
Arditi: Do ishte më jetëgjatë?
Rovena: Do ishte më kollaj

2 thoughts on “Rovena Dilo hap barkun në emision/ U ndava nga balerini 15 vite më i vogël: e doja pak më të madh…!!

  1. Wow, superb weblog format! How long have you
    been running a blog for? you make running a blog glance easy.
    The full glance of your web site is magnificent, let alone the content!

    You can see similar here ecommerce

  2. This article is fantastic! The perspective you shared is very refreshing. For more details on this topic, visit: DISCOVER MORE. What do others think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *