Qëllimi i tij është të ketë 50 fëmijë: Ai jeton me 3 gra dhe kur ato e zemërojnë, ai ua mohon këtë.

Qëllimi i tij është të ketë 50 fëmijë: Ai jeton me 3 gra dhe kur ato e zemërojnë, ai ua mohon këtë.
Rusi Ivan Sukhov jeton në një bashkim poligame me 3 gra. Natalia është gruaja e tij e ligjshme dhe dy gratë e tjera i trajton si bashkëshortet e tij, por ligji nuk i trajton kështu.

Ata jetojnë të gjithë së bashku në qytetin rus Vladimir, shkruan gazeta britanike Mirror. Siç thotë Ivan, ata vullnetarisht ranë dakord të jetonin në një marrëdhënie poligame me të. Ai jetoi me Natalia për 11 vjet përpara se të vendoste për këtë.
– Në fillim isha kundër, nuk mund ta imagjinoja një situatë të tillë. Por më pas ndryshova mendje, sepse ai donte shumë të kishte një familje të madhe – tha Natalia, e cila punon si infermiere në një spital lokal.

Ivani është baba i 9 fëmijëve dhe i dhjeti është rrugës. Natalia lindi gjashtë fëmijë, dhe nëna e fëmijëve të tjerë është partnerja e dytë Anna, partnerja e tretë e tij Medina ka hyrë së fundi në familje dhe atë kundër familjes dhe besimit të saj.

– E pashë në TV dhe u dashurova me të. Vendosa të jem me të pavarësisht se prindërit e mi ishin kundër – thotë Medina. Ata jetojnë në një apartament me 3 dhoma gjumi, por Ivan planifikon të transferohet në një shtëpi të madhe në periferi. Domethënë, ai dëshiron të ketë gjithsej 50 fëmijë.

Çdo natë ai fton një partnere femër që të kalojë mbrëmjen me të, kryesisht me radhë. Mirëpo, nëse ndonjëri prej tyre bën diçka që e zemëron, ai i ndëshkon duke mos i ftuar të kalojnë natën me të.
– Nëse një grua më zemëron ose më bën diçka të keqe, nuk e thërras në shtëpi për një muaj të tërë – thotë Ivani, i cili kërkon më shumë gra, të cilat, nëse është e mundur, duhet të jenë “të gjata, të holla dhe të buta”.


Comments

3 responses to “Qëllimi i tij është të ketë 50 fëmijë: Ai jeton me 3 gra dhe kur ato e zemërojnë, ai ua mohon këtë.”

 1. Wow, marvelous blog format! How long have you been blogging for?
  you make blogging glance easy. The overall glance of
  your site is fantastic, as neatly as the content!

  You can see similar here sklep

 2. Good day! Do you know if they make any plugins to help
  with SEO? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not
  seeing very good success. If you know of any please share.

  Cheers! You can read similar blog here: Backlinks List

 3. Wow, fantastic weblog format! How lengthy have you ever been blogging for?
  you make blogging look easy. The overall glance of
  your website is magnificent, let alone the content! You can see similar here najlepszy sklep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *