Plot Para 21 Vitesh, E Gjeni Dot Se Për Kë Bëhet Fjalë? Eshtë Dhe Do Të Mbetet Një Nga Moderatorët Më Të Pregatitur Të Ekranit

Plot para 21 vitesh, e gjeni dot se për kë bëhet fjalë? Eshtë dhe do të mbetet një nga moderatorët më të pregatitur të ekranit

Moderatori Adi Krasta e ka nisur herët karrierën e tij televiziv e. Programi “12 ne Hollivud” me regjisore Vera Grabockën kishte si prezantues të mirënjohurin, Krasta a.

Programi ku konkurronin këngëtarë të këngës popullore, është realizuar në vitin 1995 dhe fituese është shpallur këngëtarja, Merita Halili i.
Por shikoni sa i ri ka qenë Krasta para 21 vitesh, ndërkohë që humori dhe batutat e tij nuk mungonin dhe janë pëlqyer gjithnjë nga publiku pasi ka vite qe Krasta eshte pjese e ekranit Shqiptar


Comments

One response to “Plot Para 21 Vitesh, E Gjeni Dot Se Për Kë Bëhet Fjalë? Eshtë Dhe Do Të Mbetet Një Nga Moderatorët Më Të Pregatitur Të Ekranit”

  1. Wow, incredible weblog structure! How long have you ever been running a blog for?
    you made running a blog glance easy. The whole glance of your site is wonderful, let alone the content material!
    You can see similar here sklep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *