Pas Shumë Vitesh Rikthehet Këngëtarja Nertila Koka Dhe Nuk Do Ta BESONl Se Ku Do Ta SHlKOJMË

Nertila Koka mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar i cili padyshim e ka ndjerë mungesën e saj prej vitesh. Nertila e bëri debutimin e saj të parë në muzikë në moshën 17-vjeçare kur mori pjesë në Koncertin e Pranverës.

Këngëtarja u shkëput nga skena në vitin 1991 dhe prej vitesh jeton në Suedi me familjen.

Mirëpo së fundmi Nertila ka vendosur të rikthehet, jo me këngë, por në një mënyrë tjetër.

“Blitz.al” ka zbuluar se Nertila ka hapur një kanal në Youtube ku publikon video me receta të ndryshme gatimi.
Ditën e djeshme, Nertila ka publikuar videon e saj të parë dhe ka njoftuar se do postojë edhe receta të tjera.


Comments

7 responses to “Pas Shumë Vitesh Rikthehet Këngëtarja Nertila Koka Dhe Nuk Do Ta BESONl Se Ku Do Ta SHlKOJMË”

 1. Wow, fantastic blog format! How long have you been blogging for?

  you make running a blog glance easy. The overall glance of your web site is wonderful, as well as the content material!
  You can see similar here sklep

 2. Hello to all, the contents present at this site are truly remarkable for people experience,
  well, keep up the good work fellows. I saw similar here: Najlepszy sklep

 3. Hi, after reading this amazing post i am too glad to share my familiarity here with colleagues.
  I saw similar here: E-commerce

 4. Fantastic beat ! I would like to apprentice
  while you amend your website, how can i subscribe for a blog site?
  The account aided me a acceptable deal. I had been tiny bit acquainted of this your broadcast
  offered bright clear idea I saw similar here: Dobry sklep

 5. Hi! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying
  to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good results.

  If you know of any please share. Cheers! You can read similar text here: Sklep internetowy

 6. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 7. Hey there! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying
  to get my site to rank for some targeted keywords but I’m not seeing
  very good results. If you know of any please share. Many thanks!
  I saw similar art here: Scrapebox AA List

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *