Moti i keq në vend/ Autoritet dalin me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët e …

Për shkak të kushteve të përkeqësuara atmosferike në gjirin e Vlorës dhe jashtë saj, është pezulluar lundrimi i mjeteve të vogla lundruese dhe anijeve të peshkimit.

Sipas njoftimit, anijet e transportit ndërkombëtar detar do të vazhdojnë të operojnë normalisht sipas destinacioneve.

Përmirësimi i situatës hidrometeorologjike të përkeqësuar në gjirin e Vlorës dhe jashtë saj për mjetet e vogla lundruese dhe të peshkimit do të jetë mbas datës 04, ora 18:00.shqiperiaime.com.al


Comments

One response to “Moti i keq në vend/ Autoritet dalin me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët e …”

  1. Wow, superb blog layout! How lengthy have
    you ever been blogging for? you make running a blog glance
    easy. The whole glance of your web site is fantastic,
    let alone the content! You can see similar here sklep online

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *