Merita Halili përlotet në skenë: Më dhemb që….

Merita Halili ka bërë një rrëfim të veçantë dhe ekskluziv përpara gazetarëve më të vegjël në Shqipëri, të cilët i kanë bërë pyetjet unike.

Ndërkohë, ajo që ra më shumë në sy ishte pyetja nëse e quan veten të fortë, meqënëse ka dhe pesë vëllezër.

Ashton: A je ti e fortë se ti ke 5 vëllezër?
“Ndihem shumë krenare që e kam kaluar detin 10 ballë, por ajo që më dhemb më shumë është malli që kam për vendin tim. Jeta në Amerikë është e vështirë, por ja kemi dalë bashkë me bashkëshortin tim Raifin.”/tvklan.al


Comments

5 responses to “Merita Halili përlotet në skenë: Më dhemb që….”

 1. Wow, superb weblog layout! How lengthy have you ever been running a
  blog for? you make blogging glance easy. The whole glance
  of your site is excellent, as smartly as the
  content material! You can see similar here ecommerce

 2. Hi everyone, it’s my first pay a quick visit at this web page, and post is in fact fruitful in support of me, keep up posting these types
  of articles. I saw similar here: Dobry sklep

 3. Hey there! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog.
  Is it very difficult to set up your own blog? I’m not very techincal
  but I can figure things out pretty fast. I’m thinking about setting up my own but I’m not sure where to begin. Do
  you have any points or suggestions? With thanks I saw similar here: E-commerce

 4. Hey there! Do you know if they make any plugins to assist with SEO?
  I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very
  good success. If you know of any please share.
  Many thanks! You can read similar text here: Dobry sklep

 5. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *