Ky ka qenë i forti i Korçës,burri i Eli Farës. E dini pse u m artua me..

Këngëtarja korçare është nd arë nga bashkëshorti i saj para shumë vitesh, kur Marina, vajza e saj ishte vetëm disa muajshe.

Më pas Eli nuk është m artuar më dhe nuk ka bere asnjë lidhje tjetër d ashurie publike, edhe pse thashethemet nuk mu ngonin.Por e dini se kush është babai i Marinës?

Babai i Marinës dhe ish-ba shkëshorti i Elit njihet si Lul Kapurani por emri i tij i vërtetë është Vangjush Kapurani. Edhe Marina mban mbiemrin e tij, madje ligjërisht në gjendjen civile ajo quhet Roxhensa Kapurani

Mbase emrin e tij nuk e keni të dëgjuar, por Luli ka pasur pr obleme me drejt’ësinë para disa viteve dhe njihej si “Kapo i Ba’ndës së Çobenjve”. Sipas burimeve pranë Luli jeton në Korçë por prej 20 v itesh nuk dihet çfarë bëhet me të.


Comments

One response to “Ky ka qenë i forti i Korçës,burri i Eli Farës. E dini pse u m artua me..”

  1. Wow, amazing weblog format! How long have you ever been running a blog
    for? you made running a blog glance easy. The entire
    glance of your site is excellent, let alone the content material!
    You can see similar here dobry sklep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *