“Ky është komb fshatarësh”, shpërthen keq analisti i njohur dhe e befason Eni Vasilin me atë që thotë për politikanët shqiptarë

LAJME

“Ky është komb fshatarësh”, shpërthen keq analisti i njohur dhe e befason Eni Vasilin me atë që thotë për politikanët shqiptarë

Analisti Arjan Curri i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Open’ nuk u përmbajt teksa po analizonte situatën politike në vendin tonë. Curri e cilësoi Shqipërinë si një komb fshatarësh, duke mos u kursyer as me politikanët.

Këta të fundit i cilësoi si “kollovarë” që i mbajnë me të ardhura gratë e tyre.
“Ky është komb fshatarësh! E jap unë mo ç’ke. Ti qenke më keq nga Rama. S’të pëlqen ty? Kjo është republikë kollovarësh, eksponentët më të lartë deklarojnë se i mbajnë gratë. Dhe elitë fshatareske ku të gjithë përpiqen që të thotë atë mendojnë dhe nuk e bëjnë,”-tha Curri.
SHTYP/HAP HAPESIREN E MEPOSHTME REKL.AMUESE QE TE SHFAQET VIDE0